Skocz do zawartości

Historia edycji

Redzik81

Redzik81

Witam.

Szukam jakiegoś hostingu pod Wordpress i forum MyBB z czatem. Zależy mi na jak najdłuższym okresie testowym bo przeszedłem z Windowsa na Linuxa i nie wiem jak to tu wszytko się ogarnia jeżeli chodzi o localhosta i serwery. Zależy mi też na tym aby jakiś najmniejszy pakiet (pod wymagania) był w miarę tani z możliwością zmiany na droższy w razie potrzeby. Jestem amatorem jeżeli chodzi o prowadzenie stron także dobrze byłoby aby były jakieś zabezpieczenia w które ja nie muszę ingerować. Dobrze byłoby tez aby były możliwe opłaty miesięczne. Preferuje DA ale cP ostatecznie też może być. Nie przenoszę WP ani forum. Strona i forum będzie budowane od początku a jak szybko się rozwinie to nie mam pojęcia.Liczę, że może 300 osób na start będzie.

Proszę o jakieś oferty. Mile widziane jakieś rabaty na 1 rok.

 

Redzik81

Redzik81

Witam.

Szukam jakiegoś hostingu pod Wordpress i forum MyBB z czatem. Zależy mi na jak najdłuższym okresie testowym bo przeszedłem z Windowsa na Linuxa i nie wiem jak to tu wszytko się ogarnia jeżeli chodzi o localhosta i serwery. Zależy mi też na tym aby jakiś najmniejszy pakiet (pod wymagania) był w miarę tani z możliwością zmiany na droższy w razie potrzeby. Jestem amatorem jeżeli chodzi o prowadzenie stron także dobrze byłoby aby były jakieś zabezpieczenia w które ja nie muszę ingerować. Dobrze byłoby tez aby były możliwe opłaty miesięczne. Preferuje DA ale cP ostatecznie też może być. Nie przenoszę WP ani forum. Strona i forum będzie budowane od początku a jak szybko się rozwinie to nie mam pojęcia. Na YT mam 500 subskrybcji także na pewno część z nich zarejestruje się na forum. Dajmy na to 1/3 ok 170 osób. Ogląda znacznie więcej także liczę, że może 300 osób na start.

Proszę o jakieś oferty. Mile widziane jakieś rabaty na 1 rok.

 

×