Skocz do zawartości

Historia edycji

adik2

adik2

Witam,

Mam serwer dedykowany w ovh na soft raid 1 4x2tb dane zajmują już prawie 2tb przy instalacji serwera zaznaczyłem raid 1 i nie podzieliłem dysków. Czy istnieje możliwość zmiany partycji na jedną 8tb bez utraty danych? Jeśli tak to jaki byłby koszt na pw? Lub podzielić partycje w raid 1 na 4tb miejsce na serwerze i 4tb zapis lustrzany?

Drugą opcją jest wykupienie drugiego serwera i przeniesienie całości na drugi serwer który byłby skonfigurowany już na raid 0. Serwer ma zainstalowany DirectAdmin i jest na debianie 9. Również proszę o koszt takiego rozwiązania lub jakieś propozycje na pw?

Pozdrawiam

adik2

adik2

Witam,

Mam serwer dedykowany w ovh na soft raid 1 4x2tb dane zajmują już prawie 2tb przy instalacji serwera zaznaczyłem raid 1 i nie podzieliłem dysków. Czy istnieje możliwość zmiany partycji na jedną 8tb bez utraty danych? Jeśli tak to jaki byłby koszt na pw?

Drugą opcją jest wykupienie drugiego serwera i przeniesienie całości na drugi serwer który byłby skonfigurowany już na raid 0. Serwer ma zainstalowany DirectAdmin i jest na debianie 9. Również proszę o koszt takiego rozwiązania lub jakieś propozycje na pw?

Pozdrawiam

×