Skocz do zawartości
czunkara

Zakładanie kont DA lub VestaCP - skrypt

Polecane posty

Witam serdecznie.

Poszukuję skryptu, który umożliwi założenie konta dowolnemu użytkownikowi na moim serwerze. Posiadam 2 VPS oparte na Debian 9 + DA oraz 2 oparte na Debian 9 + VestaCP. Szkoda, żeby się dyski "marnowały", RAM też jest przyzwoity, procesory dadzą radę - 2 utrzymywane w PL i 2 w DE. Dziś też wykupiłem Public CLOUD w OVH ze skromnym 8 gb ram, mini dyskiem 40 gb oraz procesorem 2-wątkowym, na razie czysty Debian 9 - może też go wykorzystam.

VPS'y są wykorzystywane wyłącznie na moje skromne potrzeby. Chciałbym utworzyć na koncie resselerskim - które utworzę -  jakiś pakiet i oferować go za free dowolnemu użytkownikowi.

Dostałem ostatnio 2 skrypty od innych Internautów, lecz mam z nimi problem - nie działają. Są w załączniku. sssss.rar hosting.v2.1.DA.1.4.x.rar (oparte na httpsocket.php)

Czy może mi ktoś coś zaproponować zamiast nie działającego BoxBilling, ruskiego niespolszczonego HopeBilling, nie działającego phpCoin, płatnego WHMcs (i innych płatnych)? Bawiłem się też z API DA oraz VestaCP, ale skutki były mizerne.

Będę wdzięczny :-)

Aha - nie otwieram firmy "krzak" z hostingiem, chcę podzielić się zasobami, których nie wykorzystuję. Nie będę i nie chcę pobierać żadnych opłat za hosting. Moje VPS'y wykorzystuję wyłącznie do wysyłki mailingu do moich stałych klientów.

Edytowano przez czunkara (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2020 o 03:04, unpl napisał:

Dalej potrzebujesz pomocy? napisz do mnie na PW 

przed chwilą napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×