Skocz do zawartości
Muflon

Efektywność systemów wymiany linków (SWL) w 2019

Polecane posty

Witam wszystkich, jako że to mój pierwszy post. Pozycjonuję swój biznes, całkiem nie najgorzej, jako że poniżej roku ma już w miarę rozsądne PA/DR i lokalne pozycje.

Szukam metod zwiększenia ruchu. Czy macie jakieś aktualne pozytywne doświadczenia z polskimi SWL? Myślę oczywiście o zakupie punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie idź drogą SWLi. Prędzej czy później dostaniesz po łapach. Buduj widoczność poprzez optymalizacje, dodawanie wartościowych treści i przemyślane linkowanie. Pamiętaj, że jeden artykuł z linkiem na dobrym serwisie potrafi zrobić lepszą robotę niż wiele niskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Mam właśnie ofertę na całkiem rozsądne (IMHO) artykuły na portalach z DA powyżej 30 - myślę że 3-5 miesięcznie plus wpisy na blogu powinny się sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DA to nie jest wspolczynnik Google i żaden nawet porządny wspolczynnik do posługiwania się . jest wiele serwisów z DA 50 i wyzej a sa totalnym śmietnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze w przypadku SEO odpowiedź brzmi: to zależy. W sumie im się dłużej siedzi w linkbuilidingu tym mam wrażenie, że inaczej ocenia się poszczególne linki i zaczyna się zwracać uwagę na coraz większe szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×