Skocz do zawartości
kevinbray

Transfer Domeny

Polecane posty

Witam,

Mam wielki problem. Mam domene w Hoseo.pl / Seoway i wygasa termin w tym miesiacu, ogolnie zaplacilem tydzien temu ale oni wogole nie odpowiadaja na email, telefon nie dziala, niewiem czy juz nie upadli a domena wciaz nie jest przedluzona. Chce ja przeniesc do innego operatora ale potrzebuje autoryzacje i wyglada na to ze msuze dostac ten kod od nich, w sumie sie nie znam i niewiem co teraz zrobic z tym. Czy ktos jest w stanie mi pomoc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takich przypadkach najlepiej kontaktować się z głównym rejestratorem domeny. W przypadku domeny .pl proponuję bezpośrednio jako abonent domeny zwrócić się o pomoc do NASK. W przypadku gdy jest Pan właścicielem domeny/abonentem NASK wyda Panu odpowiedni kod umożliwiający przeniesienie domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hoste.pl napisał:

W takich przypadkach najlepiej kontaktować się z głównym rejestratorem domeny. W przypadku domeny .pl proponuję bezpośrednio jako abonent domeny zwrócić się o pomoc do NASK. W przypadku gdy jest Pan właścicielem domeny/abonentem NASK wyda Panu odpowiedni kod umożliwiający przeniesienie domeny.

Dziekuje bardzo za odpowiedz.  A jezeli to nie jest .pl to z kim najlepiej sie kontaktowac?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele jest dostępnych rozszerzeń domen i rejestratorów, aby można było wymienić wszystkich.
Prościej będzie jeśli skorzysta Pan z jednego z wielu serwisów w których można sprawdzić dane na temat domeny (tzw. whois) - przykładowo whois.domaintools.com
Pojawią się tam również dane rejestratora, którego Pan szuka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twój rejestrator nie odpowiada i nie chce Ci wydać kodu, zapytaj w NASK tylko oni będą mogli to załatwić. Pamiętaj także, że hosting nie musi być w tej samej firmie co Twoja domena, delegujesz tylko domenę na inne serwery DNS, problem może wystąpić, jak musisz prosić support o zmianę adresacji DNS dla swojej domeny, ale teraz już chyba większość firm ma to w panelu klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×