Skocz do zawartości
Lplow

Poszukuję zarządzany VPS dla 2 portali na Wordpress'ie..

Polecane posty

Dzień dobry,

Jak w temacie: jako amator w "branży",  zwracam się do użytkowników serwerów, forum, Wordpress'a jak i przedstawicieli firm hostingowych o pomoc w doborze VPS'a..
Poszukuję zarządzanego serwera VPS (do tej pory użytkowałem zwykły, współdzielony hosting z panelem) pod 2 portale branżowe na Wordpress'ie (zawierający początkowo kilkaset artykułów na każdym oraz systematycznie dodawane nowe) w atrakcyjnej cenie przy "sporych" wymaganiach - jak poniżej: :)

- VPS zarządzalny np. DirectAdmin
- 1x lub 2x Cores, 4 Gb RAM (wydajność która pociągnie: 2 portale branżowe oparte na Wordpress, kilka kont pocztowych oraz wizytówkę firmy. W początkowym, 2 letnim, okresie powstawania i funkcjonowania)
- kilka baz danych
- lokalizacja PL
- Dysk SSD ok. 20-30 Gb
- LiteSpeed + LSCache + Redis
- PHP 7.3
- HTTP/2
- moduł kompresji np. GZIP dla LiteSpeed
- certyfikaty SSL (Wildcard): 2 domeny wraz z np. 2 subdomenami dla każdej domeny. Istnieje taki darmowy Let's Encrypt ?
- Ochronę np. Anty-DDoS
- Backup
- jeden lub dwa adresy IP (jak wspomniałem wcześniej, na serwerze będą funkcjonowały 2 portale branżowe, kilka kont pocztowych oraz jednostronicowa wizytówka firmy)
- indywidualna forma płatności:
       - opcja 1 np. opłata za 2-letni okres w formie miesięcznego abonamentu opłacanego przez okres pierwszych 12 miesięcy

       - opcja 2 np. jednorazowa płatność z góry za okres 2 lat
- mile widziane wsparcie przy RODO


Poszukuję także dostawcy, do którego mógłbym przenieść kilka domen, z mile widzianą opcją typu DNS Anycast oraz przyjazną ceną za przedłużenie domen.

Za wszelkie sugestie, informacje, podpowiedzi będę niezmiernie wdzięczny. W przypadku niejasności proszę pytać. Adres e-mail lub nr. tel. mogę podać poprzez PW.


 

Edytowano przez Lplow (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×