Skocz do zawartości
spzoo

Sprzedam gotowy biznes domenowy/hostingowy + gotową sp zoo

Polecane posty

Na sprzedaż oferujemy głównie gotowy projekt/firmę hostingową, która została założona w 23 marca 2015r. Witryna internetowa obsługująca wszystkie operacje oraz zawierająca panel administracyjny (dopasowany graficznie system WHMCS) otrzymała przygotowane szablony graficzne realizowane na zamówienie w studiu graficznym w Krakowie (koszt przygotowania grafiki oraz jej wdrożenia i pełnej implementacji wraz z wersją mobilną – RWD wyniósł 4.900zł netto). Strona jest oparta na szablonie GRID Bootstrap 3 i posiada bardzo dokładnie i technicznie oprogramowane rozwiązania. W roku 2017 udało się pozyskać (jako partnera do świadczenia usług) markę GData, która oferuje klucze do aplikacji antywirusowych (które można dodawać do kont lub odsprzedawać po własnej, ustalonej stawce). Wszystkie ustalenia z w/w firmą zostaną przekazane przyszłemu nabywcy.

Strona posiada stworzone konta w socialmedia (Facebook oraz Instragram) o bardzo prostych adresach WWW.

Do pakietu sprzedażowego dołączamy projekty graficzne, źródła, logotypy w formach wektorowych oraz materiały, projekty DTP (wizytówki, papier firmowy i inne). Wszystko to co zostało stworzone od momentu pomysłu (rok 2013) zostanie umieszczone jako paczka dodatkowa do oferowanego produktu.

Projekt w formie HTML zawiera animacje, własne skrypty do akcji i operacji na systemie oraz dedykowany szablon dla oprogramowania WHMCS.
 

System WHMCS posiada własną integrację z NASK i pozwala na sprzedaż domen internetowych (koszt wdrożenia 10.000zł netto).

 

W skład niniejszej oferty wchodzi:
- unikalny projekt graficzny strony z pełną integracją z panelem WHMCS
- domena ...
- licencja panelu WHMCS (panel klienta)
- panel szablonów wraz z bazą Klientów
- integracja z serwisem NASK, DOMENY.PL, wFirma.PL, GoGetSSL (certyfikaty SSL)

- licencja autorskiej integracji z serwisem NASK wyłącznie na sprzedawanym serwisie
- stan konta (skarbonki) w NASK 9136,44 brutto

 

Szczególnie zainteresowanym jesteśmy w stanie odsprzedać w pełni działającą spółkę (z historią w KRS i brakiem zaległości w urzędach) z blisko 5 letnią historią. 

 

 

Główne założenia sprzedaży:

- hosting współdzielony
- hosting dedykowany
- serwery VPS
- serwery dedykowane
- kolokacja
- certyfikaty SSL
- sprzedaż i obsługa domen
- pomoc w migracji usług od innego operatora

 

 

Wsparcie po sprzedażowe

Przewidujemy możliwość wskazania kierunku wstępnego w kierowaniu działalnością firmy o charakterze hostingowym (posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dokładnie takiej samej działalności). Cała procedura obsługi Klientów, zamówień, zakupów, przedłużeń i płatności jest maksymalnie zautomatyzowana.
Do zadań nabywcy należy obsługa klientów i rozliczanie płatności. Do tej funkcji bez problemu można znaleźć osobę nawet z wykształceniem średnim i znajomością w branży hostingowej czy też wykonywać to na własną rękę. Oferujemy możliwość przeszkolenia na temat podstawowych zagadnień z prowadzenia podobnej działalności.         

 

Powód sprzedaży

Wraz ze wspólnikiem zajmujemy się od wielu lat własnymi markami, które przynoszą nam znaczne dochody i owa firma miała być ew. dodatkiem (niestety ze względów prywatnych i braku czasu na dodatkowe rzeczy musimy rozstać się z naszym projektem). Kolejny duży projekt przytłoczył nasze możliwości mimo świadomości i możliwości całej infrastruktury i spółki.

 

 

Zainteresowanych zapraszam na PW.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy będzie Panu ciekawe takie propozycje jak system call center dla biura? Oni mają miłe rozwiązania call center w zakresie oprogramowania dla firm każdej wielkości.

Zapraszam do wspólpracy.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×