Skocz do zawartości

Historia edycji

Krystek

Krystek

Przy okazji: właśnie chciałem wygenerować kod authinfo do transferu domen i zamiast kodów wygenerowało mi wniosek PDF do wypełnienia i przesłania pocztą do Consulting Service, by uwolnili moją domenę. Czyli dołożę jeszcze do tego interesu wydając na przesyłkę (poleconym, bo życzą sobie skan dowodu osobistego). Przy cesji to jeszcze rozumiem, bo kiedyś przerabiałem temat pocztą w OVH, gdy była zmiana właściciela domeny z osoby prywatnej na organizację mającą KRS, ale w przypadku prywatnego konta abonenta domeny, z którego generuję wniosek? Wszystkie dane łącznie z PESEL-em są w panelu...

Krystek

Krystek

Przy okazji: właśnie chciałęm wygenerować kod authinfo do transferu domen i zamiast kody wygenerowało mi wniosek PDF do wypełnienia i przesłania pocztą do Consulting Service, by uwolnili moją domenę. Czyli dołożę jeszcze do tego interesu wydając na przesyłkę. Przy cesji to jeszcze rozumiem, bo kiedyś przerabiałem temat pocztą w OVH, gdy była zmiana właściciela domeny z osoby prywatnej na organizację mającą KRS, ale w przypadku prywatnego konta abonenta domeny, z którego generuję wniosek? Wszystkie dane łącznie z PESEL-em są w panelu...

×