Skocz do zawartości

Historia edycji

BartekF

BartekF

Szukam hostingu głównie pod e-maile, który spełni wymagania (dla paru firm, które obsługuję; bez spamu, zwykłe skrzynki):

  • Minimum 300 GB pojemności (na maile)
  • Nielimitowane kont / domen
  • Pewny - maile muszą dochodzić, IP nie być zablokowane
  • DirectAdmin z otwartym API (albo po prostu API do tworzenia zarządzania skrzynkami)
  • Cena za rok najlepiej w okolicach 1-2 zł / gb (czyli ok. 300-600 zł rocznie za 300 gb) - przy czym nie mówię o cenie za pierwszy rok, tylko ogólnej cenie za rok
  • Może być bez problemu na dyskach HDD
  • Roundcube lub Afterlogic, najlepiej jakby mógł być pod moją domeną

 

Czyli z grubsza standard, byle usługa była pewna i nie przesadnie droga.

BartekF

BartekF

Szukam hostingu głównie pod e-maile, który spełni wymagania (dla paru firm, które obsługuję; bez spamu, zwykłe skrzynki):

  • Minimum 400 GB pojemności (na maile)
  • Nielimitowane kont / domen
  • Pewny - maile muszą dochodzić, IP nie być zablokowane
  • DirectAdmin z otwartym API (albo po prostu API do tworzenia zarządzania skrzynkami)
  • Cena za rok najlepiej w okolicach 1 zł / gb (czyli ok. 400 zł za 400 gb) max 2 zł. - przy czym nie mówię o cenie za pierwszy rok, tylko ogólnej cenie za rok
  • Może być bez problemu na dyskach HDD
  • Roundcube lub Afterlogic, najlepiej jakby mógł być pod moją domeną

 

Czyli z grubsza standard, byle usługa była pewna i nie przesadnie droga.

BartekF

BartekF

Szukam hostingu głównie pod e-maile, który spełni wymagania (dla paru firm, które obsługuję; bez spamu, zwykłe skrzynki):

  • Minimum 400 GB pojemności (na maile)
  • Nielimitowane kont / domen
  • Pewny - maile muszą dochodzić 
  • DirectAdmin z otwartym API (albo po prostu API do tworzenia zarządzania skrzynkami)
  • Cena za rok najlepiej w okolicach 1 zł / gb (czyli ok. 400 zł za 400 gb) max 2 zł. - przy czym nie mówię o cenie za pierwszy rok, tylko ogólnej cenie za rok
  • Może być bez problemu na dyskach HDD
  • Roundcube lub Afterlogic, najlepiej jakby mógł być pod moją domeną
×