Skocz do zawartości
BartekF

Hosting głównie mail

Polecane posty

Szukam hostingu głównie pod e-maile, który spełni wymagania (dla paru firm, które obsługuję; bez spamu, zwykłe skrzynki):

  • Minimum 300 GB pojemności (na maile)
  • Nielimitowane kont / domen
  • Pewny - maile muszą dochodzić, IP nie być zablokowane
  • DirectAdmin z otwartym API (albo po prostu API do tworzenia zarządzania skrzynkami)
  • Cena za rok najlepiej w okolicach 1-2 zł / gb (czyli ok. 300-600 zł rocznie za 300 gb) - przy czym nie mówię o cenie za pierwszy rok, tylko ogólnej cenie za rok
  • Może być bez problemu na dyskach HDD
  • Roundcube lub Afterlogic, najlepiej jakby mógł być pod moją domeną

 

Czyli z grubsza standard, byle usługa była pewna i nie przesadnie droga.

Edytowano przez BartekF (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykły użytek maili w firmie, nie mam pojęcia ile. Aktualnie mam lekko ponad 150 skrzynek (w przyszłości można założyć 200). Nie wiem ile z tego wyjdzie. Wszelkie systemy puszczam przez własne serwery, więc to tylko maile ze skrzynek użytkowników.

Z tego co widzę na jednej z rozważanych ofert jest napisane 10000 wiadomości / dziennie i to będzie w zupełności wystarczające, myślę że 1% by wystarczyło ;) Przy okazji pytanie, czy firmy hostingowe z grupy h88 czymkolwiek się różnią, czy pod spodem to to samo? Ktoś miał problemy z ich mailami? Interesowała mnie oferta jednej z ich firm, a dopiero potem zobaczyłem że są przejęci.

Edytowano przez BartekF (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×