Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Daymo

[Sprzedam] Check Point Router Firewall 8xLAN | PfSense, OPNSense

Polecane posty

Witam, mam na sprzedaż urządzenie Checkpoint 4200 T-120 wraz z dodatkową, Gigabitową 4 portową kartą rozszerzeń, która jest widoczna na zdjęciach. Urządzenie jest w pełni przetestowane i sprawne. Jest to profesjonalny sprzęt klasy UTM, służący do zabezpieczenia sieci informatycznych, może on pełnić funkcje takie jak: Router, Firewall, IPS, VPN, AntiSpam Mail, AntiVirus, Data Loss Prevention itp. jednakże do działania tych wszystkich funkcji wymagana jest licencja.

Specyfikacja:

  • Procesor: Intel Atom D525 2x1.8GHz
  • Pamięć RAM: 4GB
  • Dysk: WD Black 250GB
  • OS: GaiaOS R75.40
  • Interfejsy zewnętrzne: 8x LAN 10/100/1000, 2xUSB, port konsoli RS232 (RJ45)
  • Interfejsy wewnętrzne: VGA, PS/2, USB
  • Ekran LCD: służy do ustawienia adresacji interfejsu zarządzania, oraz do restartu urządzenia.

Stan wizualny:

Stan wizualny oceniam na bardzo dobry, jest to potwierdzone na załączonych zdjęciach. Wiadomo, że nie jest to nowy sprzęt i posiada drobne ryski i zadrapania, ale co najważniejsze: urządzenie posiadają plombę producenta! Nigdy nie były otwierane!

Zastosowanie:

Urządzenie jest kompatybilne z darmowymi, open source-owymi oprogramowaniami takimi jak: PfSense, OPNSense, dzięki temu możemy wykorzystać potencjał sprzętowy, i stworzyć router z firewallem, oraz dodatkowymi zabezpieczeniami w domu lub firmie. Na tej platformie sprzętowej możemy zainstalować praktycznie każdy system operacyjny.

Przetestowałem urządzenie z:

  • PFSense
  • OPNSense
  • Ubuntu Server 

Na życzenie mogę wgrać i wstępnie skonfigurować jeden z powyższych systemów.

Cena: 425 zł + kw

 

Edytowano przez Daymo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×