Skocz do zawartości
ModulesGarden

[Sprzedam] Moduł DNS Manager For WHMCS oraz Quotes Automation For WHMCS

Polecane posty

Witamy serdecznie wszystkich użytkowników Forum! 


Dziś mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwa moduły dla WHMCS, które zaktualizowaliśmy niedawno do nowych wersji, wyposażając je jednocześnie w szereg nowych funkcji i udogodnień.


DNS Manager For WHMCS 2.10.0

Moduł ten oferuje niezbędne narzędzia do dostarczania klientom stref DNS oraz rDNS za pośrednictwem platformy WHMCS, a także kompleksowego zarządzania ich kluczowymi elementami zarówno z panelu administratora, jak i klienta. 

W ramach najnowszej wersji oferujemy również takie funkcje jak: 

- Wsparcie dla serwerów Simple DNS Plus V8 z obsługiwanym protokołem DNSSEC
- Możliwość importu i eksportu stref DNS przez klientów celem wykonania ich własnych kopii zapasowych
- Możliwość przyznania klientom kontroli wyłącznie nad strefami DNS albo rDNS, lub zezwolenia na pełny dostęp do obu typów stref jednocześnie

 

Wszystkie dostępne modele cenowe, dodatkowe usługi oraz inne przydatne informacje na temat modułu mogą Państwo znaleźć na naszej stronie:
 
https://www.modulesgarden.com/products/whmcs/dns-manager

 


Quotes Automation For WHMCS 2.0 


Jest to moduł stworzony z myślą o pełnej automatyzacji procesu składania oferty dla klienta. Z jego pomocą przygotujesz szkic i wycenę projektu, przedstawisz klientowi gotową ofertę, a następnie w automatyczny sposób wygenerujesz zamówienie wraz z powiązanymi usługami, a po akceptacji zamówienia przez klienta także stosowną fakturę.


Niedawno wydana wersja 2.0 jest prawdziwym przełomem w rozwoju tego modułu głównie z racji tego, że cały kod został przepisany na nowo i produkt zaskakuje teraz nie tylko znacznie usprawnionym działaniem, ale także bardziej przyjaznym dla użytkownika interfejsem. 

Ponadto, wprowadziliśmy szereg innych, dodatkowych narzędzi takich jak możliwość tworzenia i modyfikowania szablonów wyceny projektu bezpośrednio z poziomu addona modułu oraz dodawanie relacji pomiędzy elementami na przygotowanym szkicu wyceny oraz produktami, addonami i domenami występującymi w WHMCS.

Wszystkie dostępne modele cenowe, dodatkowe usługi oraz inne przydatne informacje na temat modułu mogą Państwo znaleźć na naszej stronie:
 
https://www.modulesgarden.com/products/whmcs/quotes-automation

 


ModulesGarden to rzeszowska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Jesteśmy światowym liderem w tworzeniu indywidualnego oprogramowania oraz modułów dedykowanych platformie WHMCS, cPanel, a także wielu innym. Nasza oferta obejmuje nie tylko prace programistyczne, ale również kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą a także bazą dostępnych produktów oraz usług!

https://www.modulesgarden.com
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×