Skocz do zawartości
Asta

Strona od uti.pl

Polecane posty

Firma uti.pl  (wirtuale) kolejny raz spamuje szukają ludzi, którzy wpłacą im zaliczkę. Rok temu wpłaciłem zaliczkę na dwie strony internetowe i na tym praktycznie sprawa zakończyła się. Ani nie mam wspomnianych stron, ani nie mam zwrotu pieniędzy jakie im zapłaciłem. Niestety będziemy musieli spotkać się w Sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... takie staty maja, a taki kwas ;/

Kapitał zakładowy: 570 519,00 zł

Klientów

28,190

Zarejestrowanych domen

28,567

Zrealizowanych www

1,498

Wierzac Ci na iles %... widze, ze zle sie dzieje na PL wsrod wiekszych firm, a slysze coraz czesciej traktowanie przez wiekszych klientow jak przedmioty do wycyckania z kasy i odlozenia - zmycia sie ;/

Moze sie wypowie jakis rzecznik owej firmy  "uti _pl"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja krótka przygoda z UTI.PL

Witam, jeśli chodzi o firmę uti.pl jak najbardziej NIE polecam. Od momentu kiedy została opłacona proforma nie można się dodzwonić. Rzekomy opiekun nie odbiera tel. Całość ich działań nie sprzyja bezpiecznej atmosferze. Pomimo opłacenia fv ale bez  jakichkolwiek czynności z ich strony (transfer domeny) chciałem się wycofać ze współpracy. Nie ponieśli żadnych kosztów ani wykonali żadnych prac, a zwrot pieniędzy niemożliwy. Ciekaw jestem co by się działo po przekazaniu kodu authinfo co by się działo. Może by domenę przypisali sobie i już bym nie odzyskał jej. Wycofałem się ze współpracy z jednoczesną stratą pieniędzy. Lewizną zalatuje ta firma, radzę omijać ją szerokim łukiem. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×