Skocz do zawartości
krispla

Poszukuję dobrej oferty na serwer dedykowany

Polecane posty

Cześć!

Dzisiaj otrzymałem wypowiedzenie umowy z serwerydedykowane.pl (H88) z możliwością (oczywiście na gorszych warunkach) przejścia do Hekko.pl (też H88).
Z dniem 31 stycznia (mimo, że usługi wykupione mam do maja) zostanę bez serwerów, dlatego proszę Was o pomoc w wyborze firmy (jakieś poważnej, z H88 byłem ponad 5 lat i nie spodziewałem się, że w taki sposób będą się chcieli rozstać) oraz oferty.

Interesuje mnie rozwiązanie 2 serwerowe (1 serwer bazodanowy MySQL) drugi serwer na pozostałe usługi.


Do tej pory moja konfiguracja wygląda następująco:
1. serwer bazodanowy: 
Procek i7 4790 3,60 GHz, 16 GB ram, 2x120 GB SSD, łącze 220 Mbit bez limitu danych
2. serwer na pozostałe usługi (apache, mail, php itp.)
Procek Intel Core i7 4790 3,60 GHz, 32 GB ram, 4x120 GB SSD, łącze 1Gbit bez limitu transferu

Przeznaczenie serwera: portal informacyjny, miejski. (3 mln odsłon miesięcznie wg. google)

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah... przyłączam się... dokładnie ten sam mail ;) 

będę testował serwer na xxx czyli w niemieckiej serwerowni, zobaczymy co to będzie warte.

dedyka uzywam jako serwera gier, istotna jest tu cena ;) na xxx trafilem w zeszlym roku na przecene -50% i tak tez jechałem cały rok :)

 

 

Edytowano: Następnym razem za takie kryptoreklamy dostaniesz bana, przeczytaj regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wysłaliśmy wiadomość prywatną.

xxx

TTL: Wyedytowano: Prosiłbym nie podawać linków z postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support w OVH stanowczo się poprawił, zrobili ogromny postęp, ale jeszcze nie jest to ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×