Skocz do zawartości

Historia edycji

Viva

Viva

Witam.

Chciałbym przestrzec was przed pewną firmą o nazwie Serwerydedykowane.pl.

Ale po kolei. Swój serwer dedykowany założyłem już ponad 5 lat temu w firmie mintshost, mieli oni wtedy bardzo ciekawą ofertę i zniżki. Przez cały ten okres opłacałem systematycznie płacąc na cały rok z góry. W tym roku nastąpiły jakieś zmiany i mój serwer okazał się w firmie serwerydedykowane.pl. Zaczęło się od miliona problemów, super intuicyjny panel którym oni tak strasznie się chwalili nie działał, naprawiali go dobre 2tygodnie, hasła które dostałem nie działały i nawet pracownik nie wiedział o co chodzi... Pisząc pewnego razu z kolejnymi problemami technicznymi pracownik ów firmy poinformował że serwer będzie mnie kosztować tyle samo co u poprzedniego usługodawcy. No dobra, niby wszystko okej... ale dziś dostaję taki wesoły email:

Wypowiedzenie umowy usługi sd15554

Co dalej z Twoim serwerem?

Z ogromną satysfakcją notujemy wszystkie pozytywne opinie na temat naszej marki. Cieszymy się z tego, jak bardzo zadowoleni użytkownicy doceniają nasz wysiłek włożony w obsługę klienta. Równolegle do rosnącego zadowolenia- zmieniają się warunki, na jakich jesteśmy w stanie kontynuować Twoją usługę:

Serwer Dedykowany sd15554


Podwyżki cen energii elektrycznej oraz rosnące koszty zapewnienia wsparcia technicznego zmusiły nas do zweryfikowania dotychczasowej współpracy – na szczęście pojawiło się rozwiązanie, w postaci połączenia sił z marką Hekko. Jeśli czytasz te słowa i także jesteś zadowolony ze swojego serwera dedykowanego, to jest to moment, w którym powinieneś wybrać sposób dalszego korzystania z naszych usług. Poniżej znajdziesz wyselekcjonowane dla Ciebie warianty usług, które będą realizowane już w ramach marki Hekko.pl.
 

 

 

Zanim wybierzesz ten, który najbardziej Ci się podoba, wiedz, że marka Hekko zapewnia jeszcze lepszą Obsługę Klienta oraz słynnie z wysokiej niezawodności. Jeśli powyższe propozycje nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, niniejszym wypowiadamy umowę z dniem 2019-01-14

Po wyborze oferty uruchomimy dla Ciebie wybrany serwer, a Ty będziesz mógł spokojnie przenieść komplet danych na usługę.Wszystkie wpłacone, a niewykorzystane do tego momentu środki oczywiście przechodzą na nową usługę.


Pozdrawiamy,
SerweryDedykowane.pl

 

Dodam tylko że w tej ofercie są jakieś śmieszne serwerki VPS z OpenVZ za kosmiczne pieniądze. Strzeżcie się ludzie, kiedy im znowu zabraknie kasy - stracicie serwery.

Viva

Viva

Witam.

Chciałbym przestrzec was przed pewną firmą o nazwie Serwerydedykowane.pl.

Ale po kolei. Swój serwer dedykowany założyłem już ponad 5 lat temu w firmie mintshost, mieli oni wtedy bardzo ciekawą ofertę i zniżki. Przez cały ten okres opłacałem systematycznie płacąc na cały rok z góry. W tym roku nastąpiły jakieś zmiany i mój serwer okazał się w firmie serwerydedykowane.pl. Zaczęło się od razy od miliona problemów, super intuicyjny panel którym oni tak strasznie się chwalili nie działał, naprawiali go dobre 2tygodnie, hasła które dostałem nie działały i nawet pracownik nie wiedział o co chodzi... Pisząc pewnego razu z kolejnymi problemami technicznymi pracownik ów firmy poinformował że serwer będzie mnie kosztować tyle samo co u poprzedniego usługodawcy. No dobra, niby wszystko okej... ale dziś dostaję taki wesoły email:

Wypowiedzenie umowy usługi sd15554

Co dalej z Twoim serwerem?

Z ogromną satysfakcją notujemy wszystkie pozytywne opinie na temat naszej marki. Cieszymy się z tego, jak bardzo zadowoleni użytkownicy doceniają nasz wysiłek włożony w obsługę klienta. Równolegle do rosnącego zadowolenia- zmieniają się warunki, na jakich jesteśmy w stanie kontynuować Twoją usługę:

Serwer Dedykowany sd15554


Podwyżki cen energii elektrycznej oraz rosnące koszty zapewnienia wsparcia technicznego zmusiły nas do zweryfikowania dotychczasowej współpracy – na szczęście pojawiło się rozwiązanie, w postaci połączenia sił z marką Hekko. Jeśli czytasz te słowa i także jesteś zadowolony ze swojego serwera dedykowanego, to jest to moment, w którym powinieneś wybrać sposób dalszego korzystania z naszych usług. Poniżej znajdziesz wyselekcjonowane dla Ciebie warianty usług, które będą realizowane już w ramach marki Hekko.pl.
 

 

 

Zanim wybierzesz ten, który najbardziej Ci się podoba, wiedz, że marka Hekko zapewnia jeszcze lepszą Obsługę Klienta oraz słynnie z wysokiej niezawodności. Jeśli powyższe propozycje nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, niniejszym wypowiadamy umowę z dniem 2019-01-14

Po wyborze oferty uruchomimy dla Ciebie wybrany serwer, a Ty będziesz mógł spokojnie przenieść komplet danych na usługę.Wszystkie wpłacone, a niewykorzystane do tego momentu środki oczywiście przechodzą na nową usługę.


Pozdrawiamy,
SerweryDedykowane.pl

 

Dodam tylko że w tej ofercie są jakieś śmieszne serwerki VPS z OpenVZ za kosmiczne pieniądze. Strzeżcie się ludzie, kiedy im znowu zabraknie kasy - stracicie serwery.

×