Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sync.pl

SYNC.PL WIELKI SPADEK W RANKINGU - WYJASNIENIA

Polecane posty

Złodziejem ma prawo okrzyknąć Cię każdy twój klient, jak również każdy inny normalny człowiek który się tyle co ja naczytał o Tobie. A sąd ma prawo cię skazać, choć jakie polskie sądy są każdy wie. Sync.pl jesteś tragiczny. Śledzę twoje poczynania od początku, i to co robisz zakrawa o kpinę. Ludzie płacą i nie orzymują tego co mają w regulaminie i w ofercie zagwarantowane! Jesteś wiarygodnym partnerem biznesowym, bo niczego po tobie nie można się spodziewać.. No może poza zerowym uptime`em, równie zerowym supportem i nieodbieranymi telefonami. A ta masa JELENI jak ich określiłeś (sic!) to ludzie którzy są m.in. twoimi (raczej byłymi a nie przyszłymi) klientami. I chłopcze idź lepiej handlować zapałkami a nie bawić się w hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1 nigdy bardziej nie uśmiałem się czytając wasze posty, po 2 banda złodzieji ? Proszę o dowody. Pozaym na forum znalazła się masa JELENI, którzy potrafią nawet nie wchodzić na stronę i już wydawać opinie na podstawie wyższych postów, jest to moim skromnym zdaniem głupie. Poczekam na dalszy rozwój sytuacji. Złodziejem ma prawo nazwać tylko sąd.  

 

Pozdrawiam.

 

Buehehehehe. YOU MADE MY DAY :-D :-D

 

Brakowalo mi tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1 nigdy bardziej nie uśmiałem się czytając wasze posty, po 2 banda złodzieji ? Proszę o dowody. Pozaym na forum znalazła się masa JELENI, którzy potrafią nawet nie wchodzić na stronę i już wydawać opinie na podstawie wyższych postów, jest to moim skromnym zdaniem głupie. Poczekam na dalszy rozwój sytuacji. Złodziejem ma prawo nazwać tylko sąd.  

 

Pozdrawiam.

 

 

A kim TY jestes jesli nie zlodziejem? Do tego wszystkiego OSZUSTEM! niepelnoletnim z "firmą" na ojca ktorego pewnie albo oszukales zeby ją otworzył albo z Toba współdziałał. Oszustem jestes dlatego ze KAZDEMU twojemu klientowi opowiadales bajki o obsludze, administartorze, dziale technicznym itp a tymczasem wszyscy wiedzą ze to ty jeden - Dominik Nowacki i nikt inny.

I wierz mi ze ludzie cie dopadna - nie dla odzyskania kasy bo jej juz pewnie nie masz ale dla wlasnej satysfakcji.

 

W porzadku - masz prawo do wypowiedzi i obrony - skorzystaj z tego. Wiesz o tym ze wziales od ludzi pieniadze np z gory za rok a serwery nie dzialaja prawidlowo.

Moze wiec wyjasnisz nam "uczciwy czlowieku" dlaczego od ponad tygodnia nie mozna logowac sie na serwery i nie dziala mysql? Skoro ty jestes w porzadku i nie jestes zlodziejejm ani oszustem to rozumiem ze cos w tym kierunku robisz zeby to dzialalo?

Bo jesli wziales pieniadze za usluge z ktorej sie nie wywiazujesz to jest to przywłaszczenie - art 284 KK - zagrozony kara pozbawienia wolnosci do lat 5. A jesli zrobiles to ze z gory powzietym zamiarem co latwo udowodnic bo pare dni temu zachecales mailem do wplaty mojego znajomego wiuedzac ze serwer nie dziala to jest to oszustwo czyli czyn z art 286 &1 KK zagrozony kara pozbawienia wolnosci do lat 8

I przestan robic z siebie idiote! Spieprzyles cos to przynajmniej miej odwage sie przyznac, nie masz kasy zeby ludziom oddac to my to wiemy, ale moze przynajmniej zaczniesz cos robic zeby serwer chodzil? A jak nie masz takiej mozliwosci to wyjasnij to i powiedz ludziom bo wlasnie to ze sie nie odzywasz, nie odbierasz telefonow ich wqr...... I wlasnie dlatego jesli nie zaczniesz grac fair w najblizszym czasie spodziewaj sie wizyty - i to nie towarzyskiej. I nie krotkiej - tylko takiej ktora zalatwi wszystkie sprawy sync.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wiec wyjasnisz nam "uczciwy czlowieku" dlaczego od ponad tygodnia nie mozna logowac sie na serwery i nie dziala mysql?

Niestety to nieprawda, mysql i logowanie nie działa od ponad dwóch tygodni a nie od jednego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze śmieć poustawiał idiota wygasanie haseł co miesiąc i co miesiąc muszę każdemu użytkownikowi oddzielnie ustawiaać hasło, mało tego ja nie mam dostępu i z***any admin nawet nie raczy odpisać na maila. ku**A mało słów na takiego p****a, mało takich na świecie, nie ma co z takimi grzecznie, trzeba będzie ekipę zebrać i pojechać do chełmży nakopać gnojowi, chociarz sam bym pojechał i sobie poradził,, to będzie najlepsza metoda na zwrot kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

Odpowiada własciciel firmy. A "On" jest chyba pełnoletni... Nie wypłaci odszkodowania to chyba będą #####. Właściciel bierze odpowiedzialność za pracownika a pozatym rodzice biora odpowiedzialność za swoje "pociechy" (hahaha). Więc pieniądze myśle że jednak by sie znalazły.

 

Aha. Po drugie to z kąd wiadomo że on sie nazywa jak wyżej napisano?? Może od początku miał fikcyjne dane podane? Trzeba łapać logi z IP w przypadku zgłaszania sprawy.

 

Ale widze ze niektórzy mają inne rozwiązanie :P

 

ps: a tak na marginesie panie Sync.pl to moja firma "krzak" lepiej funkcjonowła :] i powiem ze nie miałem skarg od strony klientów ani takich akcji. Z tym że moja firma "krzak" to były konta pomiedzy znajomymi. Myśle ze też powinieneś zająć sie takim czymś (najlepiej to niczym ale jak juz musisz) znajomi by Ci wytłumaczyli Twoje błędy szybko i potem wiedział byś jak postępować z klientem :evil:

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Więc pieniądze myśle że jednak by sie znalazły...

 

raczej wątpię -jakim cudem wyciągniesz pieniądze od bezrobotnego albo rencisty co ma 500pln renty i stoi cale dnie pod sklepem monopolowym z butelka najtańszego wina? Wiesz jakie w Chełmzy jest bezrobocie? A dzieci tych od biznesu co jeszcze maja pieniadze nie zajmuja sie hostingami... Poza tym u nas jest tak ze nawet jak ktos ma pieniadze to jak nie bedzie chcial zaplacic to od strony prawa sie wybroni a komornik umorzy postepowanie - bogatsi nie boja sie prawa tylko ludzi...

 

Po drugie to z kąd wiadomo że on sie nazywa jak wyżej napisano?? Może od początku miał fikcyjne dane podane?

 

Bardzo cenna uwaga - calkiem mozliwe, chociaz szczerze mowiac watpie bo zakladam inny scenariusz - na poczatku on liczyl ze to bedzie super biznes, dlugofalowy, przynoszacy super zyski i staly, poniewaz jest malolat wiec na kogos fiorme musial otworzyc - wypadlo na ojca - moze go prosil i przekonal a moze po prostu cala rodzina potraktowala pomysl genialnego synka-synca za ostatnia deske ratunku przed staniem w kolejce do Opieki Spolecznej. I dlatego zakladam ze dane a przynajmniej nazwisko jest prawdziwe - tzn mowie o Dominiku Nowackim i Janie Nowackim, Bo juz np Adam Nowicki to postac fikcyjna, stworzonma przez Nowackiego zeby sobie "podniesc" prestiz "firmy".

Ten niby Nowicki byl niby od sprzedazy, rozmawial przez gg, ale od razu widac bylo ze ma sie do czynienia z walkarzem-kretynem. Co drugie pytanie o jakas obnizke to jego odpowiedz w stylu "zaraz sie skonsultuje" a za chwile - dzwonilem do dyrektora, zgadza sie :P toz to pachnie wałem na odległość i tylko idiota by nie wyczuł że cos tu smierdzi - no coz, poszkodowani, nie obrazajcie sie teraz ze i wam sie dostalo. gdyby to byla sytuacja prawdziwa a ten Nowicki rzeczywiscie sprzedawalby konta i musial konsultowac sie z dyrektorem to pokazywalby dokladnie odwrotnie - albo "prosze zaczekac, przelicze" i ani slowa o telefonie do dyra, albo cos zeby pokazac ze z dyretorem jest w komitywie np "zaraz zalatwie to ze Staskiem, ja go znam na pewno sie zgodzi" - bo z reguly jest tak ze pracownik szeregowy chce przed klientem pokazac ze jest jak najwyzej w hierarchii firmy a nie odwrotnie ze jest nikim i w kazdej sprawie musi sie konsultowac.

Chociaz niedawno w tvn-ie chyba pokazywali cos o sprzedazy chyba filtrow do wody i akwizytor przy kliencie dzwonil do dyrektora i cieszyl sie ze przyznano dotacje to normalnie siadlem ze smiechu ze ludzie sa tak naiwni :)

Nawet przekrety trzeba umiec robic. Klamac tez. Ale inteligentnie.

Dlatego uwazam ze na poczatku myslal ze to mu wyjdzie i bedzie ok i dlatego dane sa prawdziwe. Bo gdyby to mial byc z gory zakladany przekret to chyba tylko ostatni idiota zrobilby to tak na takie dane, udostepniajac adres mieszkania, telefon stacjonarny, konto w mbanku itp na osobe fizyczna prowadzaca dzialalnosc gospodarcza - a pamietajcie ze to chelmza, male miasteczko - nie poszedl do Urzedu Miasta zalozyc dzialalnosci na lipny dowod bo tam sie wszyscy znaja i urzedniczki widza dowod wydany przez burmistrza czy tam naczelnika miasta (cholera wie jak tam sie nazywa ten co kiedys ojcu Nowackiemu dowod wydal) i zaraz by cos wykryly. Taki ktos od razu jest do namierzenia, bo nawet jak mieszkanie bylo wynajete to wiadomo kto je wynajal, wiadomo kto zakladal konto w mbanku kto placil za telefon i gdzie z niego dzwonil itp.

 

Pracuje w wierzytelnosciach. 5% z "dluznikow" to rasowi przekreciarze i rzadko ale zdarzaja sie asy co robia to tak ze sa nie do namierzenia. Pozostale 95% to normalni wczesniej uczciwi ludzie ktorym po prostu biznes nie wyszedl, jeden dlug pociagnal za soba nastepny i tak sie stoczyli. Z tych 95% jakies 20% jeszcze cos ma i chociaz czesc mozna odzyskac. A reszta... reszta juz nie ma nic, obciazone hipoteki, pensje zajete przez komornikow z zostawiona ustawowo wolna od zajec czescia itp... Meble na corke, samochod taki ze komornik po dwoch licytacjach sam go uwalnia od zajecia albo proponuje wierzycielowi wykup za 2/3 sumy oszacowania... szkoda gadac.

 

 

Moze byc tak ze adres na ktorym jest firma to mieszkanie wynajete i juz ich tam nie ma. A moze i nie, moze licza ze jak to napisal niedawno te "JELENIE" nie przyjada bo im sie nie bedzie chcialo, oplacalo...

Wlasnie na takich bazuja przekreciaze... ktos wtopil 200 pln, to nie chce mu sie dokladac drugie tyle na podroz itp wiec da sobie spokoj. Nie bedzie mu sie bedzie tez pewnie chcialo zglaszac tego na policje bo bedzie ciagany na zeznania sto razy a policja pewnie i tak sprawe umorzy. Chyba ze znajdzie sie jeden co w koncu to zglosi. Tyle ze wtedy to sie bedzie ciagnelo.... A jak dojdzie do sprawy to polowa poszkodowanych nie dojedzie i sprawe beda odraczac i tym sposobem lobuz uniknie kary...

A to wlasnie pokazuje innym takim lobuzom ze to przechodzi bezkarnie.

Dlatego ludzie - apeluje do Was - nie pozwolcie na to!!!!

Pokazmy mu ze nie ujdzie mu to na sucho.

Zbieramy ekipe na wyjazd do chelmzy.

 

A tak wogole poszkodowani przez sync.pl prosze zglaszac sie z opisem sprawy na arcade33@poczta.fm

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, pierwsze hostingi Nowackiego to rzeczywiście było zakładanie kont dla kolegów i chętnych co się z www jakiegoś zgłoszą. Nic na dużą skalę, bez domeny .pl, szablonu, bez całego udawania. Zabawa na małą skalę, na neostradzie czy innym SDI. No i podawany adres e-mail: dnowacki11@wp.pl

 

Dla mnie jest raczej pewne, że Nowacki to jego nazwisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak, pierwsze hostingi Nowackiego to rzeczywiście było zakładanie kont dla kolegów  ........... Zabawa na małą skalę, na neostradzie czy innym SDI. No i podawany adres e-mail: dnowacki11@wp.pl

 

Dla mnie jest raczej pewne, że Nowacki to jego nazwisko...

 

 

To akurat tez dla mnie oczywiste, jak i od poczatku bylo oczywiste ze to jedna osoba a nie "firma"

 

A swoją droga pytanie do Ciebie adx - zauwazylem ze sygnujesz sie firma Ht Networks - przeciez to Wy udostepniacie mu niemiecki serwer. Co sie z nim w tej chwili dzieje? Podobno byl oplacony do konca miesiaca, co dalej? Do kiedy Nowacki powinien wniesc oplate za nastepny okres?

Wszyscy byliby wdzieczni za informacje jesli takiej wplaty dokona, bo to by znaczylo ze chce cos robic dalej (albo ratowac firme albo dalej przekrecac ludzi)

Mysle ze poniewaz z tego forum wynika ewidentne zaklamanie Nowackiego i to ze przekrecil mase osob to Ty czy ktos z Twojej firmy moglby przedstawic pare informacji na tym forum do wiadomosci ogólu.

 

Np kiedy ostatni sie logowal na serwer (oczywiscie nie wymagamy logow IP itp, wiadomo ze to rzecz chroniona i pewnie bedziesz musial (Twoja firma) udostepnic to prokuratorowi jak ktos zglosi przestepstwo). Moze wiesz tez co sie dzieje aktualnie z serwerem, czy on cos na nim robi itp.

 

Na pewno wszyscy byliby wdzieczni za takie informacje - bo jak rozumiem Was jako firme tez "przekrecil" - moze nie finansowo ale troszke probujac popsuc Wam prestiz i renome bo w koncu to Wasz klient :P bez urazy :) Opowiedzenie sie wiec w takiej sytuacji po stronie poszkodowanych na pewno byloby mile widziane.

 

Pozdrawiam

 

PS przypominam wszystkim poszkodowanym przez sync.pl - zglaszajcie sie z opisem sprawy na arcade33@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pewnego czasu (przez ok. miesiąc) jego serwer stał jako VPS na main1.htn.pl. Był opłacony, o tym bodajże pisał już tutaj barteq. Następnie zaproponowano nam współpracę w ramach oferty VPS na zasadzie "pół na pół". Pomyśleliśmy -- skoro chce nam oddawać połowę pieniędzy ze swoich klientów, to nie mamy nic przeciwko :-) My wszakże możemy zakładać VPS-y gdzie indziej albo w ogóle nie zakładać... Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że jego poczynania są sprzeczne z prawem, aczkolwiek zaczęliśmy to sprawdzać. (Notabene tych klientów na VPS nie załapał ani jednego.)

 

Przy użyciu kontraktu na nazwisko Adama Nowickiego dokonał on zakupu (za ponad 1000 zł, połowa od nas) maszyny Pentium IV HT 3.0 GHz z 1 GB RAM w serwerowni NGZ: main2.htn.pl. Była to wtedy najsilniejsza maszyna, jaką mieliśmy pod kontrolą, więc przenieśliśmy tam htn.pl i sync.pl (main1 co ok. tydzień się zawieszał i sync na to narzekał). Po zorientowaniu się w sprawie i osobie Dominika przenieśliśmy htn.pl na własny, dedykowany serwer P4 HT 3GHz, 30Mb/s no-limit, 1 GB RAM, 200 GB HDD we Francji. Dawne VPS-y dalej stoją.

 

Był jeszcze epizod z zakupem dodatkowych IP, kiedy to Adminnus vel Dominik vel Adam Nowicki upierał się w ticketach łamaną angielszczyzną, by w RIPE nie wpisywać jego danych. Przykład:

 

Uhm, Is possible change name to ex. "O" ?? I must restrict it, because I have stupid clients and when companny not working, they don't call to administrator, only to me...

 

Za main2 nie płacimy (zresztą po części z jego woli, gdyż sam pisał, że przeleje nam połowę opłaty). Parę razy zgłaszał się na IRC po pieniądze i znikał. Ogólnie kontakt się zerwał po tym, jak przedstawiliśmy naszą wiedzę na jego temat (przyglądanie się tym bajkom było, do czasu, zabawne).

 

Obecnie main2 ma stan konta -192,50 euro, jest po trzech ponagleniach od NGZ (z czego dwa ostatnie przyszły pocztą do siedziby "Usługi Informatyczne Sync.pl" - adres raczej poprawny, gdyż NGZ przeprowadza aktywację podobną do Allegro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był jeszcze epizod z zakupem dodatkowych IP, kiedy to Adminnus vel Dominik vel Adam Nowicki upierał się w ticketach łamaną angielszczyzną, by w RIPE nie wpisywać jego danych.

eee.... to mnie się niepodoba... W intrernecie posługuje siezazwyczaj dwoma loginami, noname (no name) i adminnius. Widzę, ze Nowacki zgapił odemnie login (lub przypadkowo wymyślił podobny) tyle, że mój to:

adminnius, a jego

adminnus - bez "i". Myśle, że jednak nie jest to przypadek zważywszy na to iż byłem jego"klientem" i znał mój nick.

 

W zwiazku z tym chciałbym oficjalnei zakumunikować, że nie mam nic współnego z Dominikiem Nowackim, poza tym, że miałem konto na jego serwerze. Tą wiadomość pisze 31 maja 2005, aby potem nie było, że ktoś nagle odkrył jakieś nowe fakty o Nowackim.... sprzedawałem konta na forach (jak jeszcze nie wiedziałem, że mam konto tam gdzie mam) i brałem udział w wielu dyskusjach, ale zapewniam, że nie jestem Dominikiem.

 

Pozdrawiam

 

Kacper - Adminnius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:| Myślę że mógłby się ktoś spotkać z Dominikiem w ciemnej uliczce ...

 

 

 

PS. jak ktoś będzie zbierał ekipe na pielgrzymkę do chełmrzy to chętnie się dołączę, zawsze 1000zł można byłoby odzyskać, jak nie to się jego telewizor sprzeda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adx - dzieki za odpowiedz. CZyli jednak Was tez przekrecil a przynajmniej staral sie... A swoja droga fajny ten jego angielski i pieknie okresla jego stosunek do jego klientow ktorzy sa "stupid"...

A czy Wy nie macie mozliwosci sprawdzenia czy on sie na ten serwer wogole logowal ostatnio? Kto wogole tym zarzadza, moze by porozmawiac z ta firma, w koncu jak im jest dluzny pieniadze to moze powinni nam jakichs informacji udzielic pomocnych w jego namierzeniu... Bo jak my go dorwiemy w swoje rece to najpierw z nim troche porozmawiamy :twisted: (i z ojcem tez) a potem oczywiscie przekazemy policji z odpowiednim zgloszeniem

 

uzytkowniku sync.pl - od paru dni trabie na tym forum zeby poszkodowani przez sync.pl zglaszali sie z opisem sprawy na arcade33@poczta.fm

Tez zbieram ekipe na wyjazd - juz kilka zgloszen jest.

 

adx - co do aktywacji jak na allegro to jesli ona jest zwyklym listem a nie poleconym tak jak na allegro to list moze odebrac kazdy, nawet Pan x, moze ma kluczyk albo scyzorykiem otwiera komus skrzynke. Ale raczej on pod tym adresem mieszka albo mieszkal bo tam byl telefon stacjonarny ktory swego czasu odbieral on, raz czy dwa odebrala matka i powiedziala ze to pomylka, a teraz juz nikt nie odbiera.

 

A tak wogole wiecie co? Gdyby on byl chociaz troche rozumnym czlowiekiem a nie debilem i cos by mu nie wyszlo to by sie tu na forum bronil. Przedstawialby argumenty, bral udzial w dyskusji, jakby przeprosil to przeciez we wszystkim mozna sie dogadac. Ale on sie smieje z tych jak to nazwal "jeleni" i nawet nie zaprzecza ze wszystkich wyrolowal, jest nie tylko zlodziejem ale i oszustem.

Ale niech nie mysli ze mu to ujdzie bezkarnie. Znajdziemy go nawet jak sie schowa.

Jesli ktos mialby troche czasu poszperac po forach (tu i webhelp) gdzies pisal post koles ktory chodzi z nim do szkoly. Mozna by wybadac jaka to szkola poki sie wakacje nie zaczely, ja niestety nie mam na to czasu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wogole tym zarzadza, moze by porozmawiac z ta firma, w koncu jak im jest dluzny pieniadze to moze powinni nam jakichs informacji udzielic pomocnych w jego namierzeniu...

 

Serwery są w data center ngz-server.de. Wiedzą tyle co wszyscy, czyli adres (ten co na www). Nie wiedzą oczywiście i pewnie ich to nie interesuje, że umowę wysłał na fałszywe nazwisko. Oni raczej nie będą próbowali nic odzyskiwać od klientów zagranicznych, po prostu naliczają karę za ponaglenia i odłączą serwer prędzej czy później...

 

Bo jak my go dorwiemy w swoje rece to najpierw z nim troche porozmawiamy  :twisted: (i z ojcem tez) a potem oczywiscie przekazemy policji z odpowiednim zgloszeniem

 

Również chętnie bym się tam przejechał. :-)

 

Jesli ktos mialby troche czasu poszperac po forach (tu i webhelp) gdzies pisal post koles ktory chodzi z nim do szkoly. Mozna by wybadac jaka to szkola poki sie wakacje nie zaczely, ja niestety nie mam na to czasu.

 

Zapewne jest to szkoła, której dyrektorką jest Janina Nowacka - ZS Chełmża: http://republika.pl/zs_chelmza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jeg Mama faktycznie piastuje stanowisko dyrektor ZS, to problemow z pieniedzmi oni NIE maja.. a przynajmniej na pewno nie sa ponizej tzw. "sredniej krajowej"..

 

[ot] "strona" jest genialna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.drt.chise.net.pl/ludzie/ins3kt/ins3kt.JPG - to już jest kolejne zdjęcie tego osobnika.

 

Co do odwiedzin znalazłem także cieakwą deklarację przybycia ins3kta na jakiś zlot fanów gry, której tytułu nawet nie potrafie przepisać: http://komurka.piasta.pl/phpbb/viewtopic.php?t=3576

 

Znalazłem także fotkę firmy, o kótrej opowiadał pan D. - Cyberhead: http://secure.barteq.info/sync/DSC00001.JPG

Na reszcie zdjęc także może się on znajdować osobiście. Może komuś uda się wyśledzić: http://secure.barteq.info/sync/

(źródła skąd są fotki można znaleźć w wget-log)

 

Gdyby kogoś także interesowało to mały spis kont allegro należących do sync (mała uwaga - wszystkie nazwy pasują do imion jego rodziców):

http://allegro.pl/show_user.php?uid=1868676

http://allegro.pl/show_user.php?uid=2284565

http://allegro.pl/show_user.php?uid=2284558

 

Co do samej wycieczki oczywiście się zgłaszam, jak kolejny członek teamu HTN.

 

Teraz jeszcze kilka faktów. Przez pewien czas Ins3kt współpracował z osobnikiem o nicku Smek. Serwer hostingowy miał być w 4 mbitowym lanie, który jak się okazało był maksymalnie obciążony. Z tamtych dobrych czasów pochodzi także regulamin na stronie http://infeknet.webpark.pl/

Ironią losu jest także to, że widziałem powstawanie dziecięcych "chostingów" i nie zrobiłem nic aby to powstrzymać.. Teraz wszystko wraca do mnie jak bumerang...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.drt.chise.net.pl/ludzie/ins3kt/ins3kt.JPG - to już jest kolejne zdjęcie tego osobnika.  

 

Co do odwiedzin znalazłem także cieakwą deklarację przybycia ins3kta na jakiś zlot fanów gry, której tytułu nawet nie potrafie przepisać: http://komurka.piasta.pl/phpbb/viewtopic.php?t=3576

 

Znalazłem także fotkę firmy, o kótrej opowiadał pan D. - Cyberhead: http://secure.barteq.info/sync/DSC00001.JPG

Na reszcie zdjęc także może się on znajdować osobiście. Może komuś uda się wyśledzić:  http://secure.barteq.info/sync/

(źródła skąd są fotki można znaleźć w wget-log)

 

Gdyby kogoś także interesowało to mały spis kont allegro należących do sync (mała uwaga - wszystkie nazwy pasują do imion jego rodziców):

http://allegro.pl/show_user.php?uid=1868676

http://allegro.pl/show_user.php?uid=2284565

http://allegro.pl/show_user.php?uid=2284558

 

Co do samej wycieczki oczywiście się zgłaszam, jak kolejny członek teamu HTN.

 

Teraz jeszcze kilka faktów. Przez pewien czas Ins3kt współpracował z osobnikiem o nicku Smek. Serwer hostingowy miał być w 4 mbitowym lanie, który jak się okazało był maksymalnie obciążony. Z tamtych dobrych czasów pochodzi także regulamin na stronie http://infeknet.webpark.pl/

Ironią losu jest także to, że widziałem powstawanie dziecięcych "chostingów" i nie zrobiłem nic aby to powstrzymać.. Teraz wszystko wraca do mnie jak bumerang...

 

Ta firma ' Cyberhead ' jest z Chełmży ? Pewnie ' Pan ' Dominik często tam przebywal :>

 

Wysłany Sro Cze 01, 2005 9:24 am:

 

Tak przy okazji - moze komus sie przyda :

 

http://216.239.59.104/search?q=cache:ueFZK...&lr=lang_pl

 

Wysłany Sro Cze 01, 2005 9:36 am:

 

http://216.239.59.104/search?q=cache:TkOxI...2m%C5%BCa&hl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm, Is possible change name to ex. "O" Pytajnik I must restrict it, because I have stupid clients and when companny not working, they don't call to administrator, only to me...
To jest po prostu :rotfl:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Uhm, Is possible change name to ex. "O" Pytajnik I must restrict it, because I have stupid clients and when companny not working, they don't call to administrator, only to me...
To jest po prostu :rotfl:

 

Gdzie to znalazles ?? :-D

 

Wysłany Sro Cze 01, 2005 2:06 pm:

 

A juz widze, ROTFL :-)

 

..ten watek sie tak rozwija ze nie nadazam byc z nim na biezaco ;-)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak wogle to na allegro do wyszukiwania wpisalem mail - biuro@sync.pl i tam wynalazło mi konto nie jakiego Ins3ktus :twisted: :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi!

 

No juz Panowie nie przesadzajcie z "teoriami" o sync.pl. To juz nie jest smieszne to juz lamanie prawa co wy tutaj wypisujecie. Czy to tak trudno przejechac sie do Chelmza i wszystko sprawdzic !? Bede w Polsce na urlopie w lipcu, to przejade sie do tego miasteczka, pokaze corce jak wyglada Polska.

 

Wlasciciela sync.pl ( bo napewno tutaj zaglada) chce poinformowac ze jestem zainteresowany kupnem "firmy" sync.pl ! Takze mozemy przy okazji porozmawiac o interesach. Powod jest prosty wystarczy wpisac pod google.pl kilka pojec zwiazanych z hostingem, strona sync.pl jest stosunkowo wysoko. Nic dziwnego skoro juz z tego forum prowadzi do niej kilka linkow. Takze panowie firm konkurencyjnych uczcie sie marketingu :P

 

Gruss

tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:shock:

to chyba najlepsza wiadomość jaką mogą usłyszeć klienci firmy sync -> koniec problemów z serwerem (jeśli będzie działał tak jak serwery e9) i szansa na zwrot pieniędzy, które jest im winien sync (kupując firme kupujesz też jej zobowiązania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Sync hacked !!

 

Nareszcie!

Mam nadzieje ze na stronie sie nie skonczylo..

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×