Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sync.pl

SYNC.PL WIELKI SPADEK W RANKINGU - WYJASNIENIA

Polecane posty

Przeciez to jest piaskownica, tu sie rozmawia o wszystkim

no dobrze, moze zostalem wychowany wedlug "nieaktualnych" standardow..

IMVHO nie mozna kogos niezwiazanego wogole z dyskusja nazwac w sposob taki, jakim ty go/ja nazwales.. rownie dobrze mijajac jakas dziewczyne na ulicy moglbys do niej powiedziec "ale dupeczka".. jest zapewne pewien odsetek kobiet, ktorym by to nie przeszkadzalo.. wiekszosc jednak uznala by to za (co najmniej) odzew nie na miejscu...

 

i tak - nie ma roznicy pomiedzy siecia, forum, podforum, a Real Life.. zasady sa te same, jedynie forma przekazu co nieco zmieniona..

L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Ale tak jak napisales,

rownie dobrze mijajac jakas dziewczyne na ulicy moglbys do niej powiedziec "ale dupeczka"

jesli chcesz tak zrobic to mozesz to zrobic :D . Nikt Ci nie broni tak krzyknac na ulicy, a konsekwencje to juz inna sprawa.

 

Nie uwazam, tego tekstu za jakis bardzo obrazliwy, bardziej zartobliwy ale jesli uwazacie, ze trzeba wyedytowac to to zrobie (albo Adam sam to zrobi :)

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
rownie dobrze mijajac jakas dziewczyne na ulicy moglbys do niej powiedziec "ale dupeczka".. jest zapewne pewien odsetek kobiet, ktorym by to nie przeszkadzalo.. wiekszosc jednak uznala by to za (co najmniej) odzew nie na miejscu...

 

Byc moze ale tu jest zasadnicza roznica = ta fotka to tylko fotka. Totalnie anonimowa - jakich tysiace w sieci. Pozatym to forum o hostingu -> pewnie Fobi ma statystyki ile tu jest kobiet (ja sie jeszcze na zadna nie natknalem;) wiec mozemy sobie chyba podyskutowac w bardziej szowinistyczny sposob :)

 

A okreslenie "dupeczka" to dla mnie zadna obraza -> fajna dziewczyna i tyle :D

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahah to dałeś się zrobić w konia nawet e-maile nie działają buhahah no to masz wala ;/

Zarąbisty admin nawet nie powiadomi e-mailem co sie dzieje z serwerem o boże!! beh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radom, kotku, powiedz skad masz fotke pana sync.pl i skad wiesz, ze ona jest prawdziwa :) Co to tej fotki, panie sync, co wkleiles - nawet nie warto komentowac :) Moja fotka, dla zainteresowanych: http://img.epuls.pl/members/pictures/1890/...0/1890205_l.jpg :)

 

Wiecej mi sie nie chce pisac, a ty, panie sync, nie wypieraj sie tego, ze to nie twoja fotka. Jak nie twoja to moze pokazesz "prawdziwa"? :D

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poraz kolejny musze zlamac slowo ktore tu dalem, niestety niektoirych wypowiedzi nie mozna pozoistawic bez odzewu.

 

Sync.pl ma wymiane os na FreeBSD dla poprawienia stabilności, o czym użytkownicy zostali poinformowani mailowo + wiadomością w cpanelu na 72 godizny przed zapowiedzianą pracą.

 

Także zachowanie osób postronnych wypowiadających się o czym kolweik nie znając sprawy jest conajmniej nie na miejscu.

 

@akulik - zapraszam, pozatym maila Pan zna biuro@sync.pl.

 

Tym razem kompletny EOF z mojej strony, chyba, że ktoś znowu zacznie przeginać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

długo się zastanawiałem czy wypowiadać się w topicach na temat sync.pl czy też nie, dochodzę do wniosku że jednak warto, chociarzby dla sportu :D

 

1. Słownictwo/Ortografia -> Panie sync.pl, może inaczej...

przedstawię się - Patrycjusz Szydło, dla przyjaciół patS,

może Pan Panie sync.pl również się przedstawi?

Nie bardzo rozumiem Pana podejście do biznesu, anonimowość Panu raczej szkodzi, więc być może Pan się jednak przedstawi? PR-u nie buduje się ukrywając swojej osoby za nazwą jakakolwiek by ona nie była i cokolwiek by nie znaczyła, chyba, że jest to taktyczne zagranie, w takim przypadku ok.

Ale wracając do tematu, słownictwo/ortografia, - mi osobiście zdarza się robić czasem błąd za błędem, i rzadko kiedy mam ochotę je poprawiać chyba że jest to rozmowa biznesowa wtedy bez autokorekty z $M Worda się nie obejdzie. Prosiłbym jednak Pana Panie sync.pl (znowu.. może jednak się Pan przedstawi?), o zwracanie uwagi na swoje słownictwo/ortografię gdyż problemem jest odpisać na Pańską wypowiedź w miarę sensownie jeżeli nie można doszukać się w niej sensu.

2. Prowadzenie dyskusji - nie wiem czy zna Pan takie przysłowie "mowa jest srebrem, milczenie złotem" - czasem wydaje mi się że Pański PR nie legł by w gruzach gdyby nie Pana kompletny brak taktu i wyczucia w odpowiedziach. Wydaje mi się, że jako człowiek prowadzący własny biznes powinnien Pan o niego dbać nie tyle co prowadząc bezsensowną i do niczego nie prowadzącą polemikę na forach internetowych ale budując PR poprzez krótkie i zwięzłe wypowiedzi (NIE DYSKUTUJĄC), dbając jednocześnie o relacje z Klientami poprzez prowadzenie odpowiedniej polityki na lini Serwis w Pana firmie <--> Klient.

3. Jakość usług - sądzę, że jest ona u Pana na bardzo niskim poziomie i na tym Pan powinnien się obecnie skupić, nie jestem pewien czy zdaje Pan sobie sprawę, że szkodzi Pan bezpośrednio nie tylko swoim Klientom ale pośrednio również samemu rynkowi usług hostingowych, na stałe pozostawiając urazę do przedsięwzięc internetowych w umysłach Pana Klientów, dodając dla Pana pewności -> nie stwierdzam tego po prowadzonych przez Pana dyskusjach na forach internetowych ale z informacji moich Klientów którym "zdarzyło" się skorzystać z Pana usług.

4. Moderatorzy forów internetowych - Panowie, nie chciałbym rozpoczynać dyskusji czy jest to miejsce na tego typu polemiki z takim Panem jak sync.pl czy też nie, nie mnie to rozstrzygać (umywam ręce :)) ale jestem przekonany że nie wpływa to pozytywnie również na Państwa PR.

 

Reasumując, Panie sync.pl, mniej słów (postów) - więcej czynów, proszę dobrze zrozumieć mój post, nie jest on skierowany przeciwko Panu (nie mam w tym żadnego interesu), ale chciałbym aby jego lekko ironiczny ton dał Panu do zrozumienia, że najwyższy czas skończyć tą dyskusję - poprostu nie wypowiadając się w tego typu dyskusjach na Pana temat, a jeżeli już zajdzie jakaś potrzeba to tylko i wyłącznie na temat oferowanych usług i przytaczając odpowiednią argumentację najlepiej z nie zależnego źródła.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu uwzieliście się, żeby szkolić, dokształcać i pomagać sync.pl. Takiej reklamy nikt nie ma, wszędzie głośno o sync.pl. Lekcje biznesu ten sync dostaje regularnie, wszyscy mu wszystko tłumaczą. Żeby jeszcze to sie odbijało echem i miało jakikolwiek skutek. Mnie osobiście dokonania sync śmieszą, a i jego pewnie też poniekąd. Wszystko co mogło zostać powiedziane, zostało już conajmniej dwukrotnie. Sam staram sie nawet nie czytać wypowiedzi sync.pl bo jestem za każdym razem zażenowany. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak działa :DDD po dłuższym czasie załączyli serwer hehe:P. Nom tylko ja nie otrzymalem e-mail no szkoda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Mimo iż faktycznie kontakt z sync.pl jest cieżki, a wypowiedzi Pana sync.pl są "dziwne" to jednak jestem optymistą (nie głupkiem)... myśle, że sync.pl zacznie dobrze działać, dlaczego?

a) nikt by nie wytrzymał tyle wyzwisk/zażaleń/skarg/pomówienń/wyśmiań itp

:D w ciagu ostatniego czasu kontakt sie poprawił

c) ostatnio zainstalowano autorski program do bazy mysql i nowego osa (zmiany na serwerze swiadczą o tym, że jednak w jakimś stopniu sync zalezy na kilentach)

d) Serwer po tych zabiegach działa szybciej, a server load obniżyłe sie kilkakrotnie.

 

Wiem, że większość osób pomyśli, że sync.pl mi zapłaciło za napisanie tego posta, ale naprawde piszę go z własne woli :-)

 

Proponuje na 1-2 nie pisać nic o sync i zobaczyć jak jakość usług i obsługi klienta sie zmini.... jeżeli po tym czasie nie będzie zmian, to każdy powinien dać sobei spokój na zawsze z tym hostingiem.

 

Z poważaniem No Name

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem konto na sync.pl już jakiś czas temu, kiedy to jeszcze było ono h4u.pl'em :] chciałbym się zapytać, jeżeli nie masz z tym nic wspólnego to dlaczego pan Dominik Nowacki podawał nr konta swojej jak mniemam Matki z adresem: Ks. P. Skargi 1073

87-140 Chełmża ?? Nie będę podawał tutaj Imienia jego matki. Ale po sprawdzeniu tych archiwalnych informacji, jestem w 100% pewny że rozmawiamy na tym forum z Panem Dominikiem Nowackim 17-sto latkiem z Chełmży. Pozatym po zmianie loga "firmy" w słuchawce odzywa (jezeli sie odzywa) się ten sam głos, ja nie mam żadnyc wątpliwości, chociarz chciałbym pochwalić, że dziś serwer działa (pomijając awarię cpanelu).

Mniemam że zaraz mnie Pan pozwie, jak miało to miejsce już wiele razy :D

 

 

PS. niedługo będę w toruniu może wstąpię, będę miał po drodze. :)

POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz

Witam,

 

d) Serwer po tych zabiegach działa szybciej, a server load obniżyłe sie kilkakrotnie.

 

Pytanie czy naprawde sadzisz, ze trzeba bylo wymieniac OS zeby zaczelo to dzialac normalnie ? :D A wogole to kiedy ten OS zostal wymieniony - z tego co obserwuje watek to chyba wczoraj czy przedwczoraj - to zbyt wczesnie zeby ocenic czy to cokolwiek zmienilo ;-)

 

Pewnie jeszcze polowa serwisow na sync.pl nie dziala dlatego taki maly load :-) Albo userzy nie zdarzyli przekompilowac swoich softow zeby pod BSD smigaly ;-) Prawda jest taka, ze roznica w wydajnosci miedzy *BSD a Linuxami jest zadna :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, ze roznica w wydajnosci miedzy *BSD a Linuxami jest zadna :D

pozdr.

 

Kolorowanie stron, lepsze lockowanie kernela przy SMP i kilka innych optymalizacji, które linuksowcy olewają.. Do tego znacznie wydajniejsza warstwa sieciowa (nie bez powodu BSD potrafi w ciągu sekundy routować 10 razy więcej pakietów niż Linuksy).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Kolorowanie stron, lepsze lockowanie kernela przy SMP i kilka innych optymalizacji, które linuksowcy olewają.. Do tego znacznie wydajniejsza warstwa sieciowa (nie bez powodu BSD potrafi w ciągu sekundy routować 10 razy więcej pakietów niż Linuksy).

 

Ja znam dobrze wiekszosc z tych roznic;) Tylko jezeli wezmiemy pod uwage sytuacje Sync.pl te roznice *kompletnie* nie moga nic zmienic w kwestii wydajnosci :D To zwykly webhosting, nie zaawansowany router. Podejrzewam, ze sync ma problemy z wydajnoscia glownie przez brak limitow odpalanych skryptow (via cgi) per user, a co za tym idzie pewnie tez szybko rosnie mu swap, a jezeli ciagnie to wszystko jeszcze na dyskach IDE to juz jest tragedia :) To chyba podstawowe problemy z tego co zauwazylem po paru "znajomych"...

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych szukajacych kontaktu do "pana Dominika" - nr domowy (056)675-3108 i aktualna komorka 668112661 - otrzymalem od znajomego, podobno prawdziwe, nie sprawdzalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dzięki wam za ten temat!! Średnio co wypowiedź pana sync musiałem się podnosić z ziemi i pół godziny dochodzić do siebie po nagłym, niekontrolowanym ataku śmiechu rotfl

 

Hmm jakby nie patrzeć, to nie ma co blokowac tego tematu, jak się znudzi to starczy zmienić na humor ;) Albo wydrukować i przekazać do archiwów państwowych ;)

 

Aha, może wynajmiemy autobus i zrobimy sobie małą wycieczkę?? :> To byłoby naprawdę ciekawe doświadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.... przeczytałem ten temat i teraz żałuję.

 

Firma Sync.pl zdaje sie być (na pierwszy rzut oka) firmą poważną. Mam zamiar zamówić u nich usługę, ale po lekturze tego Topicu poważnie się zastanawiam. Może jedna się poprawią. Pozatym, ceny jakie proponują są dość atrakcyjne....

 

Czy jest jakiś zadowolony Klient Sync.pl ?

 

Czy ktoś zna firmę (bądź osobę) która oferowałaby usługi hostingowe za dość przystępne ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×