Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sync.pl

SYNC.PL WIELKI SPADEK W RANKINGU - WYJASNIENIA

Polecane posty

padlem... :]

 

chociaz te zdjecie to w sumie wszystko tlumaczy...

 

nie pisz juz, sync.pl, ze to nie Ty, bo i tak nikt Ci juz nie wierzy... :>

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ciekawostka - star.el.pcz.czest.pl/~lammah/sync.jpg - to jest 'administrator i wlasciciel' sync.pl, rzekomo nie będący w wieku 15 lat :-) Młodo wygląda, jak na faceta po osiemnastce, prawda? :)

 

myslalem, ze to prima aprilis ale to nie ta data

 

Antharax - skad masz pewnosc, ze to naprawde on?

czy to na serio jego fotka?

 

u mnie w firmie nikt nie uwierzyl, ze ktos taki moze prowadzic firme hostingowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie antharax prosze nie sabotować to jest moja ostatnia wypowiedź, pozatym wyjaśniam zprawę z firmą eniro dotyczącą umieszczenia nieprawdiłowych danych w katalogu panoramy firm. Oświadczam, iż dane nie są ani prawdłowe (a w szczegulności nazwa firmy), ani nie zostały zgłoszone przez naszą firmę.

 

Przypominam, że pomówienie jest na terenie polski karane, a takie sabotowanie zostanie najprawdopoidobniej rozwiązane wizytą w sądzie i tyle.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam, że pomówienie jest na terenie polski karane, a takie sabotowanie zostanie najprawdopoidobniej rozwiązane wizytą w sądzie i tyle.

 

buahahahahha

roz********** mnie twoje teksty - 'adminie firmy hostingowej'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja 'sabotuje'? Pokazalem tylko twoja fotke i tyle. Zeby ludzie wiedzieli z kim maja do czynienia lol. Do sadu mozemy isc :) Nawet z checia, wielka checia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja 'sabotuje'? Pokazalem tylko twoja fotke i tyle. Zeby ludzie wiedzieli z kim maja do czynienia lol. Do sadu mozemy isc :) Nawet z checia, wielka checia :-)

 

swoja droga ciekawe jestem skad ta fotke wydarles :))))

genialna robota nie mniej jednak, gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że materiał przedstawiony tutaj jest zerowym dowodem - poza tym grono osób z tego forum powołanych przez Anthraxa na świadkow będzie zeznawało na twoją niekorzyść :) więc mozesz se pisać.

 

POza tym za straszenie sądem to Anthrax może cię podać do sądu jako "psychiczne" znęcanie się poprzez internet jak również osoba "dotknięta" groźbą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mój post w tym temacie (naprawde ostatni)

 

Sprawa z Panoramą firm wyjaśniona, wpis został zgłoszony nie przez pracownika naszej firmy, tylko przez osobę postronną podającą się za właściciela Sync.pl

 

Wpis był najprawdopodobniej sabotażem, podano po 1 nieprawdiłową nazwę firmy, nie ma w niej ŻADNYCH cudzysłowów, pozatym w złej kolejności (ktoś się mało starał), dodano także nie mające jakiego kolwiek związku imię i nazwisko do nazwy firmy.

 

Podano także nieprawdiłowy numer telefonu.

 

Wpis został wyedytowany przez pracowników Panoramy Firm.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam propozycje nie mówcie nic złego o sync.pl tylko same dobre rzeczy o sync :) przez to ten temat zostanie bez odpowiedzi przez 1000 lat *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

Niby taki spadek Sync.pl a ten post bije rekordy popularności :-D

 

 

ps: Ale wiadomo z jaką opinią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze sync.pl to jedno wielkie badziewie. Zal mit tylko ludzi, ktorzy zdecydowali sie tam wykupic jakis pakiet hostingowy.

Sync.pl dzieciaku, twoja oszustwa wyszly na jaw, daj sobie juz spokuj i nie nabijaj ludzi w butelke swoimi chorymi fanazajami o firmie hostingowej, szpan przed kolegami z klasy moze sie dla ciebie zle skonczyc jak zainteresuje sie twoja "dzialanoscia" prokuratura.

Po takich opiniach na forach (chyba wszystkich hostingowych) powinienes juz zabrac grabki i lopatke i nie budowac wiecej domkow z piasku.

 

P.S. fotka prezesa sync.pl nie jest dostepna, czy moglby ktos wgrac to na inny serwer :) ?

 

P.S.S looz-design.com dobra robota :) Przede wszystkim na webhelp.pl, respekt.

 

EDIT: FOTKA mi sie wczytala, ale LOLEK !!! HAHAHAHA

 

EDIT 2: mirror fotki ===>> http://members.tripod.com.co/osiolek/sync.jpg

 

sync.jpg

"Z pozdrowieniami, zespol SYNC.pl" :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej dobija mnie debilstwo ludzi, którzy bez jakiego kolwiek potwierdzenia autentyczności to udostępniają.

 

Jeżeli ktokowlei przyjedzie i zoabczy w biurze człowieka, który tak wygląda ma prawo tę fotografie uznać za autentyczną.

 

Pan Antharax zrobił to samo co zrobię w tej chwili ja:

 

6.jpg

 

Tak samo ja teraz mówie, że to fotografia Antharaxa.

 

Wyszukałem pierwszej lepszej fotografi na google, czyli zrobiłem to samo co Antharax.

 

Panowie, których śmieszy taka zabawa są poprostu dziećmi / ich psychika jest właśnie na poziome wyimaginowanego 13 latka na którego się uwzieli.

 

Nie będę komentował głupoty ludzi na forum. Każdy kto zawierzy zniża się poprostu do poziomu antharaxa.

 

Swoją drogą kiedy nzjade właściciela tej fotografi sprawdzę czy Pan Antharax miał prawo ją tu zamieścić :)

 

Pozdrawiam

 

Wysłany Sob Kwi 09, 2005 4:07 pm:

 

Pozatym nie będę się zniżał więcej do poziomu użyszkodników tego forum i więcej się tu nie wypowiem.

 

Do moderatora: Konto można zablokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni mój post w tym temacie (naprawde ostatni)  
Pozatym nie będę się zniżał więcej do poziomu użyszkodników tego forum i więcej się tu nie wypowiem.

 

Do moderatora: Konto można zablokować.

 

Ktoś nie dotrzymuje słowa..

Wiecie co ? Chyba* wezme konta na sync.pl :>, tak dla jaj, i uruchomie nan im sponsorig wybranych przeze mnie stron.

 

Oczywiście będe prowadził szczegółówy raport :> ( udostępnie oczywiście go wam :) )

 

*- wzależności czy będzie mnie na to stać [ o czym się przekonam pod koniec kwietnia :> ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem z sync i skończyło się to na przeprowadzce, czyli mojej najlepszej decyzji, podjętej w tej branży.

 

Jednak chciałem mieć swoje osobiste zaplecze na tym serwerze (na własne pliki). Kochana firma sync.pl wykasowała mi konto i nie odpowiada na moje maile. WIELKIE DZIĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym nie będę się zniżał więcej do poziomu użyszkodników tego forum i więcej się tu nie wypowiem.

 

Do moderatora: Konto można zablokować.

Dopiero niedawno zacząłem przezglądać tematy dot. sync.pl i ośmielę się stwierdzić, że tego typu wypowiedzi zajmują jakieś 40% tego co w ogóle napisałeś. Reszta to zero konkretnych odpowiedzi i same bezpodstawne i nie powiązane tematycznie wypowiedzi. Jednym słowem, zero konkretów Sync.pl, zero konkretów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Tak samo ja teraz mówie, że to fotografia Antharaxa.

 

Przeciez to fotka dupeczki!!

Co ty jaj nie masz?? :-P

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to fotka dupeczki!!

Adamie,

nie istotne, czy watek ma jakikolwiek sens, czy tez prowadzona jest czysto jalowa dyskusja.. nie rusza mnie etz zbytnio, iz zachowujecie sie na poziomie niewiele wyzszym niz Sync.pl, stokroc powtazajac to samo zdjecie, te same komenta®ze..

jednakowoz nie zwalnia to NIKOGO z przestrzegania podstawowych zasad netykiety... zwlaszcza wobec osob (najprawdopodobniej) absolutnie niezwiazanych z prowadzona tu "dyskusja"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
jednakowoz nie zwalnia to NIKOGO z przestrzegania podstawowych zasad netykiety...  zwlaszcza wobec osob (najprawdopodobniej) absolutnie niezwiazanych z prowadzona tu "dyskusja"...

 

Ale o co Ty pijesz do mnie ?

Przeciez to jest piaskownica, tu sie rozmawia o wszystkim:)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi
Ale o co Ty pijesz do mnie ?

Przeciez to jest piaskownica, tu sie rozmawia o wszystkim:)

pozdr

Zgadza sie, mysle ze to dobre miejsce na lepsze poznanie siebie nawzajem i niech bedzie to lekka odskocznia od sztywnych regul biznesowego swiata :D

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×