Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sync.pl

SYNC.PL WIELKI SPADEK W RANKINGU - WYJASNIENIA

Polecane posty

Przypominam, iż do puki mi tego nie udowodnisz jest to pomówienie i takie coś niema prawa mieć na publicznym forum miejsca. Internet nie jest anonimowy.

 

Jeżeli chcesz aby był spokój to pomyśl, ldaczego odpowiadam.

 

Odpowiadam bo piszesz bzdury na temat mojej firmy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieciak nie bajeruj mi to że Internet nie jest anonimowy, że kupiłeś sobie program na allegro typu net stat, i myślisz że mnie nim namierzysz (wielki informatyk) to wiesz .

 

http://www.webhostingtalk.pl/viewtopic.php...zabawa+sponsora

 

Przeczytajcie ten temat , na kasarcie i na wh o tym samym , to nie są bzdury , a na temat twojej firmy dzieciak to wiedzą już wszyscy wszystko , i tylko naiwniaki kupią tam konto,

 

Polecam też teksty na temat Jak to administrator synca wgrał LINUXA i po 2 godz nie miał połowy folderów, chyba na wh to było napisane, tylko nie mów mi że to pomówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam też teksty na temat Jak to administrator synca wgrał LINUXA i po 2 godz nie miał połowy folderów, chyba na wh to było napisane, tylko nie mów mi że to pomówienia

A sa jeszcze jakies texty typu (slynne juz) 'rm -rf'??????????

Jak ktos ma to niech zapoda linka :)

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dobre pytanie ece zadał, bo ciągle podajesz się za kogoś innego nie zwiazanego z h4u a prawda jest niestety inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciak nie bajeruj mi to że Internet nie jest anonimowy, że kupiłeś sobie program na allegro typu net stat, i myślisz że mnie nim namierzysz (wielki informatyk) to wiesz .

 

http://www.webhostingtalk.pl/viewtopic.php...zabawa+sponsora  

 

Przeczytajcie ten temat , na kasarcie i na wh o tym samym , to nie są bzdury , a na temat twojej firmy dzieciak to wiedzą już wszyscy wszystko , i tylko naiwniaki kupią tam konto,  

 

Polecam też teksty na temat Jak to administrator synca wgrał LINUXA i po 2 godz nie miał połowy folderów, chyba na wh to było napisane, tylko nie mów mi że to pomówienia

 

Nic lepszgo sobą nie prezentujesz.

 

Wysłany Czw Mar 31, 2005 10:34 pm:

 

no właśnie dobre pytanie ece zadał, bo ciągle podajesz się za kogoś innego nie zwiazanego z h4u a prawda jest niestety inna

 

udowodnij.

 

Wysłany Czw Mar 31, 2005 10:35 pm:

 

Polecam też teksty na temat Jak to administrator synca wgrał LINUXA i po 2 godz nie miał połowy folderów, chyba na wh to było napisane, tylko nie mów mi że to pomówienia

A sa jeszcze jakies texty typu (slynne juz) 'rm -rf'??????????

Jak ktos ma to niech zapoda linka :)

 

pzdr.

 

prosze bardzo :) Zapraszam do dlaszego ośmieszania nie istniejącej marki.

 

STAT.PL ? Czy Ty wyszedłeś z przedszkola ? Weź się zapoznaj z oferta stat.pl a potem, sie osmieszaj.

 

Ja poprostu w pewmnym momencie zrobie budrdel wysyłając sprawe do prokuratury i się skończy :) Poleci pare osób reszta użyje swoich rączek do czego innego.

 

Jak to pewien poseł powiedział, widziałem, że podczas przemówienia niemiał Pan co robić z rękoma, może by Pan tak sobie tak położył je na usta.

 

Wysłany Czw Mar 31, 2005 10:44 pm:

 

proponuję wstrzymać debilną dyskusję, która do niczego nie prowadzi i dac sync.pl 2 miesiące na "uporządkowanie spraw" potem poczekamy na wypowiedzi klientów co wy na to :>? Odpowiedź nie - zaraz ktoś coś dorzuci bo mamy za tanio :) BGdybyśmy mieli ceny 10 x wyższe nie byoo by nawet tego tematu :)

 

i to mój ostatni post w odpowiefdzi na debilizm niektórych abuserów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję wstrzymać debilną dyskusję
Obrażasz uczestników dyskusji i pomawiasz ich o jakieś ułomności

 

to mój ostatni post w odpowiefdzi na debilizm niektórych abuserów

obysmy juz nie musieli cie czuc, wąchać, słyszeć i czytać - a kysz :)

 

mamy za tanio
Tanio to ponoć dają na trasie :) tak słyszałem :)

 

"uporządkowanie spraw"  

temu panu juz dziekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wogóle posiada nazwisko pana prezesa sync.pl?

 

Tak na marginesie, całą prawdę o sync.pl mówi NIP: 879-156-45-12

Traktując - jako minus mamy 879-156-45-12 = 666 :evil: (hosting z piekła rodem)

 

Ciekawe czy sync.pl zmieni teraz NIP, bo jest "zły":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu w pewmnym momencie zrobie budrdel wysyłając sprawe do prokuratury i się skończy  Poleci pare osób reszta użyje swoich rączek do czego innego.

 

burdel to ty może prowadzisz pod adresem firmy, polecisz dzieciak do prokuratury jak 18 skończysz bachorów nie przyjmują

 

Jak to pewien poseł powiedział, widziałem, że podczas przemówienia niemiał Pan co robić z rękoma, może by Pan tak sobie tak położył je na usta.

 

Widzę że telewizję oglądamy dzieciak sejm brawo , bierz z polityków przykład tacy sami oszuści jak i ty

 

 

proponuję wstrzymać debilną dyskusję, która do niczego nie prowadzi i dac sync.pl 2 miesiące na "uporządkowanie spraw" potem poczekamy na wypowiedzi klientów co wy na to :>? Odpowiedź nie - zaraz ktoś coś dorzuci bo mamy za tanio  BGdybyśmy mieli ceny 10 x wyższe nie byoo by nawet tego tematu  

i to mój ostatni post w odpowiefdzi na debilizm niektórych abuserów.[/code]

 

 

Debilna to jest twoja "firma" hostingowa dzieciak , sync.pl jest już przegrane i bedziemy wszystkich przed nim ostrzegać , klinetów juz mam nadzieje nie bedziecie dzieki nam mieli, Dzieciak ciąglę mówisz ze nie odpiszesz a ciągle odpisujesz , czekam dzieciak z nadzieją aż dostaniesz 3 ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

aż dziwne, że tą "firmą" sie jeszcze nikt nie zajął...

Ile będziemy sie męczyć z takimi...

 

Ale w sumie to uznanie podziwu dla Sync.pl :) bije rekordy popularności pokazując ze "firma" (o ile taka istnieje) może też być "krzakiem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niesłyszeliści o pierwszej zasadzie marketingu?

 

Mówi ona, ża nie wazne jak o kimś się mówi, ważne by poprawnie wymawiać jego imie(w tym wypadku domene). Nie wieże żeby ktoś kto szuka hotingu nienatrafil na sync.pl :wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak też mam tam konto przez jakiś czas był problemy z serwerem, ale jak narazie widzę poprawy naszczęscie mam tam konto za darmo to więc nie płacze :). Ale nie moge tego powiedzieć o adminie zero kontaktu coś napisze do niego, tak jakby koleś nie żył chciałem sie dowiedzieć pare rzeczy, nic totalna lipa moge pisać i pisać nawet za 2 lata nie odpisze. Ale widze poprawe z serwerem mam nadzieje, że jakoś wybrną z tego dołka i wkońcu zaczną szanować klijentow i nie krecic wałków. Niech ktoś odpowiedzialny się tym zajmnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprawa serwera, nie wierzę, ciesz się że masz konto za darmo jak coś się przeniesiesz ale sponsoringu na sync tez nie polecam z miesiąc tam posiedzisz i cię wywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podczas sprowadzania URL-a: vogiel.sync.pl/

 

wystąpił następujący błąd:

 

* Nie można zrealizować połączenia

 

System zwrócił następującą wartość:

 

(111) Connection refused"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak też mam tam konto przez jakiś czas był problemy z serwerem, ale jak narazie widzę poprawy naszczęscie mam tam konto za darmo to więc nie płacze :). Ale nie moge tego powiedzieć o adminie zero kontaktu coś napisze do niego, tak jakby koleś nie żył chciałem sie dowiedzieć pare rzeczy, nic totalna lipa moge pisać i pisać nawet za 2 lata nie odpisze. Ale widze poprawe z serwerem mam nadzieje, że jakoś wybrną z tego dołka i wkońcu zaczną szanować klijentow i nie krecic wałków. Niech ktoś odpowiedzialny się tym zajmnie

 

Obsługujemy tylko resellerów, nie ich klientów. Reseller sam świadczy support swoim klientą kierowanie ich do nas jest jednoznaczne z brakiem odpowiedzi.

 

Jeżeli uważacie, że nip jest nieprawidowy, zapraszam do zgłoszenia tego do odpowiednich organów, zobaczymy co po kontroli zostanie stwierdzone :)

 

Panie McN, zaprasszam, google.pl proszę tam wpisać: co to jest krzak

 

poczym upewnić się czy Pana durna wypowiedź jest trafna :)

 

EOF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ja sie nie licze ta??? Ja jestem takim frajerem i nic nie moge sie dowiedziec ??. Tylko, że ja mam od was konto a nie od kogos :PTo jest wogole bezsensu jakbym mial od kogos konto to bym nie mial domeny vogiel.sync.pl :) Hm.. a może jednak od kogoś mam te konto ja już nie wiem tak poprostu sobie wygrałem je :) z konkursu w megastacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak też mam tam konto przez jakiś czas był problemy z serwerem, ale jak narazie widzę poprawy naszczęscie mam tam konto za darmo to więc nie płacze :). Ale nie moge tego powiedzieć o adminie zero kontaktu coś napisze do niego, tak jakby koleś nie żył chciałem sie dowiedzieć pare rzeczy, nic totalna lipa moge pisać i pisać nawet za 2 lata nie odpisze. Ale widze poprawe z serwerem mam nadzieje, że jakoś wybrną z tego dołka i wkońcu zaczną szanować klijentow i nie krecic wałków. Niech ktoś odpowiedzialny się tym zajmnie

 

Obsługujemy tylko resellerów, nie ich klientów. Reseller sam świadczy support swoim klientą kierowanie ich do nas jest jednoznaczne z brakiem odpowiedzi.

 

Jeżeli uważacie, że nip jest nieprawidowy, zapraszam do zgłoszenia tego do odpowiednich organów, zobaczymy co po kontroli zostanie stwierdzone :)

 

Panie McN, zaprasszam, google.pl proszę tam wpisać: co to jest krzak

 

poczym upewnić się czy Pana durna wypowiedź jest trafna :)

 

EOF

 

Dzieciak powtarzam durny to jest twój hosting, jeśli on wygrał konkurs w megastacji to twoim obowiązkiem jest zapewnić mu pomoc techniczną, ale nie przejmujcie się dzieciak nic nie umie z dziedziny hostingu, dlatego taka pomoc nie jest udzielana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe możliwe myślałem, że jak dostaje konto to mogę się czegoś dowiedzieć, ale to chyba już wiem, że lepiej nie tracić swoich nerwów.

 

Wysłany Nie Kwi 03, 2005 17:49:

 

A czemu teraz konta nie działają bo załoba czy ty jesteś chory może i sobie być załoba ale konta powinny działać nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała ciekawostka - star.el.pcz.czest.pl/~lammah/sync.jpg - to jest 'administrator i wlasciciel' sync.pl, rzekomo nie będący w wieku 15 lat :-) Młodo wygląda, jak na faceta po osiemnastce, prawda? :)

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×