Skocz do zawartości
Grzegorzz

Gdzie Hosting POZA h88/R22

Polecane posty

Witam wszystkich, mam parudziesięciu klientów, którzy korzystali z różnych hostingów, wszyscy, którzy mają/mieli hosting w firmach, które wykupiło H88 płaczą i zgrzytają mi zębami...

Czy zostało jeszcze coś w tym kraju, poza H88? Ew może być za granicą... byle nie miało nic wspólnego z h88.

Z h88 problem w moim przypadku jest taki, że od dłuższego czasu obserwuje, że firma przejmuje firmę hostingową... następnie zaczynają się "prace modernizacyjne" i po jakimś czasie wszystko zwalnia.... (mam wrażenie, że zaczyna się "upychanie" kont hostingowych na serwerach i stąd te problemy )

Mam od 5 hosting w kei.pl... niestety, tutaj też (jeszcze nieznacznie) zauważam coraz częstsze spowolnienia.

Czy zostało coś jeszcze godnego uwagi, poza H88 (i home.pl/nazwa.pl/az.pl/ovh) na tym rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do nazwa.pl, w zależnosci od potrzeb Pana Klientów, dobierzemy tak usługę aby spełniała ich oczekiwania. Warto zwrócić uwagę na usługi Active Cloud Hosting oraz VPS. Będziemy wdzięczni za kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 454 48 10 (tel. komórkowe)  801 33 22 33 (tel. stacjonarne), można także zwrócić się do nas poprzez email: kontakt@nazwa.pl. 

pozdrawiamy 

zespół nazwa.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, nazwa.pl odpada - głownie ze względu na limit 60 sekund, który w przypadku moich klientów jest nie do obejścia (wymiana danych między systemami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Wysłałem Wam moje doświadczenia na temat Waszych usług. Jeśli się dostosujecie, to prawdopodobnie zostaniecie najwspanialszym hostingiem, ale z punktu widzenia biznesowego, nie wiem czy się to Wam opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×