Skocz do zawartości
irkon

Szpiegowanie konkurencji

Polecane posty

Witam

Znacie jakieś narzędzia, strony itd. Które pozwolą sprawdzić np po hostingu, kodu Google Analitics, domenie itd jakie inne strony ma użytkownik strony X. Np znajduje stronę X i chciał bym sprawdzić jaki inne strony posiada ta osoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, l3szcz napisał:

https://www.spyshop.pl/

Sądzę, że odpowiedź jest adekwatna do poziomu Twojego posta.

Bądź człowieku poważny bo nie jesteś na forum samosia... Na tym forum jest może twój poziom. Tam sobie wejdzie i hejtuj. Może dla niektórych będzie to zabawne i zabłyśniesz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie chcę nic mówić ale już sam tytuł zakłada ogromną głupotę. Mogłeś inaczej nazwać temat to zapewne byśmy pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, l3szcz napisał:

Nie chcę nic mówić ale już sam tytuł zakłada ogromną głupotę. Mogłeś inaczej nazwać temat to zapewne byśmy pomogli.

Mogłem ale nie nazwałem inaczej tytuł. Taki tytuł dałem bo bardziej przyciąga ciekawskich i liczyłem na szybszą pomoc. Mogłem dać analiza konkurencji  bo to ładniej brzmi niż szpiegowanie, tylko znaczenie tego słowa jest podobna do szpiegowania.  Wiadomo o co chodzi i przyczepianie się do określeń nie ma sensu bo taki content nie wnosi nic sensownego do tematu. Trzeba było sobie zakupić i pod spodem dać jakąś podpowieć. Tytułu już chyba zmienić nie mogę więc niech tak zostanie. 

Edytowano przez irkon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłem dać analiza konkurencji  bo to ładniej brzmi niż szpiegowanie,

Odpowiedziałeś sobie na własne pytanie. Analiza konkurencji za pomoca rożnych narzędzi do pozyskiwani ainformajci o domenach, ruchu, linkach, kodach ID adsensa ... Jak zrobisz DD za pomoca kilku narzedzi to będziesz mieć wyniki.

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×