Skocz do zawartości
L7XIII

Poszukuję VPS

Polecane posty

Za 3 tygodnie planuję się przenieść z nazwa.pl na coś innego, chyba że nie znajdę nic fajnego to może zostanę na kolejny rok. Miałem u nich nvme biznes przez rok, teraz szukam czegoś innego. Głównie miałem problemy z ddosami ale podobno dodali ostatnio ochronę. I teraz  pytanie może ktoś polecić coś ciekawego, dobry procesor, ok. 2GB ramu, dysk min. 10GB, dobre łącze bez lub z dużym limitem transferu i informacja jak wygląda sprawa z ochroną przed atakami. Planuje z góry zapłacić za rok może pół teraz i pół później w zależności od oferty. Proszę o przynajmniej krótkie uzasadnienie dlaczego taki hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jakiego typu usługi wymagające ochrony AntyDDoS masz zainstalowane na swoim VPSie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie kilka stron www (w tym prywatny hosting plików więc trochę dysku potrzebuję) na apache2 ale planuje zmienić na nginx, kilka botów (do tych 3 tygodni chce się wyrobić i napisać jednego który będzie wszystko obsługiwał) w php obsługujących serwer ts3, 2 muzyczne boty, przekierowanie poczty na mój główny mail. Czasami się zdarzyło zrobić jakiś serwer do mało wymagającej gierki lub inne usługi na krótki czas więc coś może się zmienić. Najbardziej chcę żeby połączenie nie zdychało gdy ktoś puści atak przez ntp, bo z tym miałem problem przez jakiś czas. Staram się blokować porty gdy widzę, że coś się dzieje, dodatkowo planuję cloudflare użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2018 o 14:01, webh napisał:

Cześć!

Jakiego typu usługi wymagające ochrony AntyDDoS masz zainstalowane na swoim VPSie? 

Wyszło na to, że już jestem u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, L7XIII napisał:

Wyszło na to, że już jestem u was

To bardzo dobra informacja, dzięki za zaufanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×