Skocz do zawartości
Odin

Skąd VPS? Nazwa, OVH, Hekko, czy... ?

Polecane posty

Witam,

Który z serwerów VPS możecie polecić? Na razie pod jeden sklep ale docelowo może ich być 2-3 + jakieś proste strony na WP.

KVM, Min. 8GB ramu, DirectAdmin, fajnie jakby mieli serwery w DE i możliwość wykupienia na miesiąc czy coś takiego (albo przynajmniej możliwość przetestowania) ale nie jest to wymóg.

Rozważam (wydaje mi się, że wszystkie są KVM?):

- Nazwa.pl z NVMe Pro

- Ovh.pl z VPS SSD3

- Hekko.pl z Premium+

 

Zastanawiałem się też nad linuxpl.com (mają 16GB ramu, lubię ich support, serwer w DE i umowa możliwa na miesiąc) ale okazało się, że za tą cenę (~110zł) jest tylko OpenVZ.

 

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Rozumiem, że potrzebujesz serwera z DirectAdmin, którym sam będziesz ewentualnie zarządzał? 
Czy poza przesłanymi oczekiwaniami i jak rozumiem wysoką wydajnością i dostępnością, posiadasz jakieś dodatkowe wymagania?

Pozdrawiamy

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko i  Linuxpl to te same firmy o ile się nie mylę, więc możliwe, że to samo DC.   

Jak może być inna lokalizacja to zapraszam na pw. Niestety regulamin zabrania podawania ofert w tematach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Odin. Polecamy naszą ofertę VPS - w ramach usługi oferujemy pełną wirtualizację KVM, VPS działa w oparciu o ultraszybkie dyski NVMe, a razem z serwerem otrzymasz darmowy dedykowany IPv4. Świadczymy usługi w najnowocześniejszych Data Center, w tym we Frankfurcie. Warto też podkreślić, że dzięki zastosowaniu geograficznie rozproszonych serwerów DNS Anycast, Twój sklep będzie ładował się szybko z dowolnego miejsca na Ziemi, a usługi będą zabezpieczone przed atakami typu DDoS. 
Polecamy też nasz bezpieczny i szybki hosting w chmurze, który świetnie nadaje się do prowadzenia e-sklepu. Hosting obsługuje nowoczesne protokoły HTTPS/2 i TLS 1.3, znacznie przyspieszające otwieranie się strony WWW. Razem z hostingiem otrzymasz za darmo domenę zabezpieczoną komercyjnym certyfikatem SSL. Zastosowane technologie zagwarantują Ci pełną ochronę przed cyberprzestępcami. Więcej informacji na temat wymienionych usług możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Zachęcamy też do kontaktu w wiadomości prywatnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni mieli serwery w Hetzner, po przejęciu przez H88 chyba już nie, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

linuxpl ma serwery w DE, info z ich czata.

Dzięki wszystkim, temat już nieaktualny :) Wybrałem webh.pl.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×