Skocz do zawartości
cezary188

[Zlece] Przeniesienie zawartosci dedyka na inna maszyne

Polecane posty

Witajcie, mam sobie dedyka w hetzneru, ale jest on juz wiekowy jezeli chodzi o parametry a place jak za super maszyne, bo oczywsicie od momentu kiedy byl cool to cena sie nie zmienila...

 

Plan jest taki:

 

na serwerze jest Debian 7 oraz Direct Admin na ktorego mam stala licencje na ip na ktorym sie obecnie znajduje i to jest troche problem.

 

Ogolnie plan jest taki ze chce wykupic nowa maszyne na ktora zgra sie wszystko i potem mi ja wepna pod stare ip zeby direct admin dzialal. O ile to ma sens, inna opcja jest zgranie tego gdzies tam, zamiana a potem wrzucenie. Tutaj zdaje sie na zleceniobiorce.

 

Na serwerze sa robione kopie zapasowe itd. Ogolnie do zgrania jest ok 250GB zawartosci, rozne konta w direct adminie itd.

 

Nowy serwer postaram sie wykupic z ssd wiec, fajnie jakby mozna bylo tez ustawic system na ssd a zawartosc kont itd na hdd ( tak sobie wymazylem, ale nie jest to warunek konieczny to juz kwestia ustalen)

 

Jezeli chodzi o budzet to mam nadzieje nie przekroczyc 300zl, ale wszystko jest do dogadania :)

 

 

Zapraszam do kontaktu, ale tylko powazne osoby bo juz nie raz zlecalem prace przy dedykach i nie lubie jak sie traci moj czas. Dziekuje

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wyslalem w tej sprawie PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×