Skocz do zawartości
octopus

Jaki hosting zamiast Zenbox.pl 100k Wordpress

Polecane posty

Szukam zamiennika dla Zenbox.pl - kiedyś była to fajna firma i super wydajność, ale obecnie poziom ceny do jakości ma się nijak. Jaki polecacie hosting zamienny? Wordpress, >100k uniq miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer VPS z administratorem. * - z pełną replikacją (Loadbalancing) w cenie 250 zł / netto miesięcznie możemy zaoferować taką usługę.

Zasoby do wykorzystania:

8 x86-64 
8 GB RAM
200 GB 

W pakiecie dostęp do profesjonalnej dedykowanej poczty.
Pełna optymalizacja Wordpress w cenie
Zapraszam do kontaktu

Networkmanager.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Servizza udostępniła najlepszą ofertę. Co prawda samo przyłączenie konta było utrudnione, możliwe przez fakt, że domeny zostały dołączone do hostingu, ale nie otrzymałem danych FTP itd. Po przejściu na Servizza wczytywanie stron przyspieszyło o 30% według Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są statystki z Google Analytics. Sprawdzałem kilka razy z rzędu, różne daty itd. Btw. wypowiedzi jednosylabowe możesz zostawić na dyskusje z dzieckiem i to w wieku, w którym jeszcze chce ciebie słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prywatne oferty musiałem wykluczyć, kiedyś się solidnie sparzyłem na takim hostingu. Poza tym zaoferowali przeniesienie całej zawartości i zmiana ustawień co zaoszczędziło sporo czasu i niepotrzebnych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×