Skocz do zawartości
irkon

Strona wolno sie ładuje czy to hosting

Polecane posty

Witam 

Mam problem z serwerem lub z stroną jeszcze nie wiem gdzie tkwi problem. Zważyłem ze jak sie pierwszy raz wchodzi na stronę to strasznie długo się ładuje. Zrobiłem testy na inkognito wychodzi czas ładowania 68.7s a normalnie jak już korzystała z tej strony może też juz te testy wcześniej robiłem to wychodzi  czas ładowania 9,0s. Poniżej screeny.

 

Chodzi o stronę http://www.maxicleaning.de/

Teraz nie wiem czym jest problem. Prowadzę reklamę Adwords i może być tak że klient zamyka stronę ponieważ za długo mu sie wczytuje. Nie mam pojęcia  czy to problem hostingu czy strony. Strona jest na WP hosting w OVH jakis z tanszych bo ruch jest mały do 10 wejść dziennie.

 

strona 1.png

strona 2.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za takie zachowanie testu strony odpowiadają dwa element, pierwszy to optymalizacja witryny a druga równie istotna to właściwy usługodawca który zapewni odpowiednie zasoby. Zanim zaczniesz szukać nowej usługi hostingowej w pierwszej kolejności zobacz co możesz zrobić we własnym "ogródku". Poniżej masz wynik witryny opartej na wordpress ,która jest że tak powiem dopracowana do granic możliwości jeżeli chodzi o wydajność + odpowiednia usługa hostingowa jako kropka nad "i". Zaznaczam ,że warto poświęcić czas i w pierwszej kolejności przeanalizować wszystkie błędy testu wydajności a następnie je oczywiście poprawić.

szybki_hosting_wordpress_2-720x249.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2018 o 18:29, SiXwishlist napisał:

Za takie zachowanie testu strony odpowiadają dwa element, pierwszy to optymalizacja witryny a druga równie istotna to właściwy usługodawca który zapewni odpowiednie zasoby. Zanim zaczniesz szukać nowej usługi hostingowej w pierwszej kolejności zobacz co możesz zrobić we własnym "ogródku". Poniżej masz wynik witryny opartej na wordpress ,która jest że tak powiem dopracowana do granic możliwości jeżeli chodzi o wydajność + odpowiednia usługa hostingowa jako kropka nad "i". Zaznaczam ,że warto poświęcić czas i w pierwszej kolejności przeanalizować wszystkie błędy testu wydajności a następnie je oczywiście poprawić.

szybki_hosting_wordpress_2-720x249.png

Na razie programista zrobił mi Landing page i chodzi lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×