Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hadouken

Serwer www w sieci lokalnej

Polecane posty

Witajcie, mam na laptopie zainstalowany linux z apache.

W lokalnej sieci wszytko działa jak trzeba. Ale do serwera nie ma dostępu z zewnątrz.

Mam już przypisany stały lokalny adres ip dla komputera z linuxem, mam też zrobione przekierowanie portów 80 na ten adres ip. 

Mój router to TP linkWR340 i modem cisko epc 3008,

Adres laptopa mam także dodany do DMZ na routerze, a mimo to nie ma do niego dostępu z poza sieci lan.

Jakieś pomysły gdzie jeszcze szukać przeszkód ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to o tym nie myślałem.

Mój IP to: 176.221.123.97

Dostawcą jest MultiMedia.

Na ich stronie nie mogę znaleśc informacji na ten temat ;/

 

 

EDIT

Cos mam, fragment ze strony MM

Cytat

Tak, ze względów bezpieczeństwa blokowane są między innymi port 25 (tylko ruch TCP wychodzący) i port 123 (tylko ruch UDP przychodzący). Blokowane porty służą najczęściej do rozsyłania spamu lub wzmacniania ataków sieciowych wykorzystujących niezabezpieczone przez Abonentów serwery pocztowe (port 25) lub NTP (port 123). Multimedia Polska S.A. regularnie poprawia warunki świadczenia usług oraz bezpieczeństwo swojej sieci i klientów, opierając się m.in. o wnikliwe analizy oraz portale eksperckie.  Istnieje możliwość odblokowania portów po kontakcie z infolinią Operatora (244 244 244) lub poprzez formularz mailowy umieszczony w panelu klienta EBOK bądź kontakt w formie czatu, nie dotyczy to jednak zasobów wykorzystywanych przez operatora do zarządzania siecią lub urządzeniami abonenckimi.

Edytowano przez Hadouken (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Po pierwsze, czy chcesz na prawdę aby dostęp do Twojego komputera był z zewnątrz sieci WEB? 
Nie łatwiej będzie Ci postawić konto na jakimś darmowym hostingu? ;-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×