Skocz do zawartości

Historia edycji

martinii007

martinii007

Jestem również "szczęśliwym" posiadaczem kont na nazwa.pl.

Mam jedno własne i obsługuje kilka innych. Również prawdopodobnie nastąpi przeniesienie usług.

Nazwa.pl - jedyna firma hostingowa w Polsce która pobiera miesięczne opłaty za podpisanie umowy RODO, 500zł netto / mc!!!

2. Dlaczego zostały zmienione limity? Minimalna wielkość bazy danych wynosi 500MB, pytam po co?

odp. brzmi następująco: standardowo bazy mają po 10-100MB. Robiąc bazę 500MB większość miejsca jest nie wykorzystana co skutkuje tym, że zmuszają Cie do zakupu większego pakietu. TOTALNA ŻENADA!!!

 

Korzystam z waszych usług 4 lata i byłem zadowolony, te 2 zmiany skutkują migracją kilku pakietów hostingowych.

Myślą, że mają setki klientów, ale powoli będzie się to wykruszać...

martinii007

martinii007

Jestem również "szczęśliwym" posiadaczem kont na nazwa.pl.

Mam jedno własne i obsługuje kilka innych. Również prawdopodobnie nastąpi przeniesienie usług.

Nazwa.pl - jedyna firma hostingowa w Polsce która pobiera miesięczne opłaty za podpisanie umowy RODO!!!

2. Dlaczego zostały zmienione limity? Minimalna wielkość bazy danych wynosi 500MB, pytam po co?

odp. brzmi następująco: standardowo bazy mają po 10-100MB. Robiąc bazę 500MB większość miejsca jest nie wykorzystana co skutkuje tym, że zmuszają Cie do zakupu większego pakietu. TOTALNA ŻENADA!!!

 

Korzystam z waszych usług 4 lata i byłem zadowolony, te 2 zmiany skutkują migracją kilku pakietów hostingowych.

Myślą, że mają setki klientów, ale powoli będzie się to wykruszać...

×