Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Arkad8usz

Serwer w Polsce z kvm - pewna propozycja

Polecane posty

Gość

Nie polecam brak dostępu do KVM zepsuje ci się jondro systemu powiedzą że to twoja wina  miałem u nich dedyka 2x120 ssd to prędkość dysków to 2-10 MB max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@mare272

proszę, skończ siać ferment. 
1. Do KVM korzystają pewnie z panelu a więc dane logowania były podane na mailu.
2. Do serwerów dedykowanych dołączony jest dostęp IPMI więc nie widzę problemu aby się potem wdostać w razie awarii.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Leszcz nie odzywaj się na temat tego jak nie miałeś tam usługi to głowa w piasek wszędzie musisz się wpierdolić tam gdzie nie masz pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@mare272

Z zawodu jestem sysadminem, zajmuje się tym już od kilku lat. Ty zaś jesteś programistą i próbujesz mi wmówić, że nic o tym nie wiem? Przepraszam ale jedyna grzeczna reakcja, na którą sobie mogę pozwolić to: XD

Edit: jest jeszcze lepiej, powiedziałeś mu by to usunął więc o tym wiedziałeś. To świadczy o Twoim profesjonalizmie. 

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

XD używają dzieci takie jak ty wypowiedz się na temat jeśli posiadałeś u nich usługę a nie gdybać to ty możesz

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz
Przed chwilą, mare272 napisał:

XD używają dzieci takie jak ty

Przykro mi to stwierdzić ale... Widzisz, czasy infantylnego zachowania mam za sobą. 
To, że Ty nie umiesz używać argumentów a kiedy tylko skonfrontuje się fakty z Twoimi tezami wyssanymi z palca zaczynasz atakować ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz
Przed chwilą, mare272 napisał:

Nie atakuje cię tylko mówię prawdę....

No to widocznie znasz mnie lepiej niż ja sam. :D 
PS. Jak chcesz coś komuś zarzucać przygotuj się także na to, że będziesz musiał obronić swojej tezy. Na razie tylko odpierasz krytykę wchodzeniem ad personam. 

A w ten sposób niszczysz sobie renomę jako programista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To słucham pana leszcza co pan wie na temat usług serwerydedykowane.pl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×