Skocz do zawartości
Keaman

Które firmy hostingowe mają stałą prowizję od poleconego hostingu współdzielonego? 

Polecane posty

Cześć,

tak jak w temacie, które firmy hostingowe mają program partnerski z stałą prowizją? To znaczy prowizja jest również naliczana od każdego odnowienia. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lucaspl napisał:

Odezwij się do dhosting.pl - oni dużo działają w tej materii

Dzięki za polecenie, aczkolwiek oni niestety oferują prowizję tylko od pierwszego odnowienia, a nie stałą. Co prawda oferują niezłą prowizję od pierwszej wpłaty, ale bardziej zależy mi na stałej prowizji niż pierwszej dużej. 

Edytowano przez Keaman (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Dzięki za polecenie, aczkolwiek oni niestety oferują prowizję tylko od pierwszego odnowienia, a nie stałą.

Chyba większość firm oferuje takie zasady, w tym i nasza firma. Jednak zawsze jest możliwość podpisania stałej umowy, jeśli np prowadzisz działalność marketingową, wtedy taka umowa reguluje dokładnie zasady współpracy. Niestety nie licz na to, że ktoś Ci będzie wypłacał emeryturę za klientów, niestety to jest biznes i musi zarabiać na siebie, takie stałe oddawanie prowizji za polecenie klient już raczej haracz i mało firm się na to zgodzi w formie bezterminowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, TTL napisał:

 

Chyba większość firm oferuje takie zasady, w tym i nasza firma. Jednak zawsze jest możliwość podpisania stałej umowy, jeśli np prowadzisz działalność marketingową, wtedy taka umowa reguluje dokładnie zasady współpracy. Niestety nie licz na to, że ktoś Ci będzie wypłacał emeryturę za klientów, niestety to jest biznes i musi zarabiać na siebie, takie stałe oddawanie prowizji za polecenie klient już raczej haracz i mało firm się na to zgodzi w formie bezterminowej.

Rozumiem to, ale wtedy ja wolę polecać firmę bez programu afiliacyjnego :) Moi poleceni i tak później kontaktują się we wszystkich sprawach technicznych ze mną. I wtedy z czystym sumieniem mogę im napisać, aby zgłosili się do support danej firmy hostingowej. A w razie sygnałów, że obsługa nie jest najlepsza, z czystym sumieniem mogę zacząć polecać inną firmę.

Aczkolwiek całkowicie jestem wstanie zrozumieć, że firmą hostingowym może nie odpowiadać stały model prowizyjny i bardziej opłacalne jest dla nich szybkie budowanie bazy klientów, nawet poprzez dawanie bardzo dużej jednorazowej prowizji od pozyskanego klienta. Rozumiem i szanuję taką strategię. 

Ten wątek założyłem w celu wyłapania firm które mają inną strategie rozwoju i oferują taki program partnerski. 

Z tego co wiedzę stałą prowizję oferuje hekko.pl, lh.pl i home.pl, ktoś jeszcze?

Edytowano przez Keaman (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tj hostmark.pl oferujemy stałą prowizję, zarówno na zakup jak i odnowienie usługi.

Wielkość prowizji zależy od ilości poleconych usług - zaczyna się od 10 a kończy na 25%

Więcej informacji masz na stronie hostmark.pl - w menu "O Nas"->"Program partnerski" , jeśli masz dodatkowe pytania to pisz na marek@hostmark.pl

 

TTL: Edytowano, linki nie są zgodne z regulaminem.

Edytowano przez Marek607
toćka pl (zobacz historię edycji)
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Keaman na neteasy.pl płacą prowizję za każde przedłużenie nie doczytałem i miło się zaskoczyłem jak komuś poleciłem i zajrzałem na konto po paru miesiacąch a tu nadal profit ;).

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Keaman napisał:

Cześć,

tak jak w temacie, które firmy hostingowe mają program partnerski z stałą prowizją? To znaczy prowizja jest również naliczana od każdego odnowienia. 
 


Nasz program partnerski daje 20% od każdej płatności dokonanej przez poleconego klienta :-) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×