Skocz do zawartości

Historia edycji

gshesiu

gshesiu

Witam. Piszę tu pierwszy raz, wiec może nie w tym podforum co trzeba :-(

Szukam porady, potrzebuję hosting jak w temacie, na stronę na wordpressie i na pocztę (kilka skrzynek e-mail , lub ostatecznie aliasów) dla malutkiej niszowej firemki. Kilkanaście maili dziennie, kilkanaście odwiedzin na stronie dziennie...

Obecnie mam konto od wielu lat na boo.pl, chciałbym sprawdzić ofertę rynkową porównywalną cenowo (od około 40zł na rok lub nieco więcej).

Co moglibyście polecić stabilnego, o dobrych parametrach jak na moje potrzeby ale o dobrych parametrach serwera, jako pewną usługę. Nie chciałbym hostingu od jakiejś niesprawdzonej firmy, oraz nie chciałbym hostingu na "promocjach" jak niektóre duże firmy mają, tylko normalną cenę odnawianą rocznie w tej samej kwocie, ale u sprawdzonego dostawcy. Nie znam rynku hostingowego.

 

gshesiu

gshesiu

Witam. Piszę tu pierwszy raz, wiec może nie w tym podforum co trzeba :-(

Szukam porady, potrzebuję hosting jak w temacie, na stronę na wordpressie i na pocztę (kilka skrzynek e-mail , lub ostatecznie aliasów).

Obecnie mam konto od wielu lat na boo.pl, chciałbym sprawdzić ofertę rynkową porównywalną cenowo (od około 40zł na rok lub nieco więcej).

Co moglibyście polecić stabilnego, o dobrych parametrach, jako pewną usługę. Nie chciałbym hostingu od jakiejś niesprawdzonej firmy, oraz nie chciałbym hostingu na "promocjach" jak niektóre duże firmy mają, tylko normalną cenę odnawianą rocznie w tej samej kwocie, ale u sprawdzonego dostawcy.

 

gshesiu

gshesiu

Witam. Piszę tu pierwszy raz, wiec może nie w tym podforum co trzeba :-(

Szukam porady, potrzebuję hosting jak w temacie, na stronę na wordpressie i na pocztę (kilka skrzynek e-mail , lub ostatecznie aliasów).

Obecnie mam konto od wielu lat na boo.pl, chciałbym sprawdzić ofertę rynkową porównywalną cenowo (od około 40zł na rok lub nieco więcej).

Co moglibyście polecić stabilnego, o dobrych parametrach, jako pewną usługę. 

 

×