Skocz do zawartości
Marcin35

[wirtualny] Hosting i domena pod blog (podane propozycje firm!)

Polecane posty

Witam,

Moja siostra chce prowadzić blog modowy oparty na platformie WordPress, działa prężnie w innych mediach dlatego nie jest to "słomiany zapał" i blog będzie potrzebny na minimum rok.

Jako, że blog będzie jedynie dodatkową opcją, z raczej niezbyt dużym ruchem, potrzebuję pomocy jaką fimę wybrać dla hostingu i domeny, pod ten blog. Jakie mam wymagania?

  • maksymalne opłaty to 100-120zł rocznie za całość
  • brak ukrytych opłat

Jednym słowem, chce opłacić hosting i domene na rok i o niej zapomnieć, tak żeby nie otrzymać potem maili o jakiś dopłatach :) Rozglądałem się, czytałem opinie i wybrałem kilka firm :

  • smarthost - pojemnosc 2GB transfer bez limitu cena 49zł/rok 
  • jdm - pojemnosc 5GB transfer do 10k unikalnych wizyt cena 69zł/rok (brak domeny w cenie)
  • atthost - pojemnosc 10GB transfer ???? cena 79zł/rok 
  • thecamels - pojemnosc 10GB transfer 100gb miesiąc cena 59zł/rok 
  • lh - pojemnosc 5GB transfer nieobraniczony miesiąc cena 50zł/rok 

Każda strona oferuje co innego, ma inne zasady i nie chce się naciąć na dodatkowe koszty ... dlatego proszę o pomoc, która strona, z jakim transferem będzie odpowiednia pod mały blog, i proszę o opinie, a nie komentarze "ktory nie wybierzesz bedzie dobrze" bo mam mętlik, co warto, a co nie. 

 

Edytowano przez Marcin35 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlaodmiany bez ściemy i nacinania ukrytych gwiazdek itd... sprawdź też nas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH ciekawa alternatywa :) Jednak może ktoś się wypowiedzieć na temat tych które wymieniłem? Nie interesują mnie również kody rabatowe wysyłane na PW, do innych firm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że będzie mały ruch, więc chyba sam sobie już odpowiedziałes po częśći. Wszystko ci jedno będzie, co wybierzesz. Jeśli strona ma mieć już trochę większy ruch, chcesz mieć pewność, że są robione kopie, dostępność będzie itd... to juz tylko na podstawie faktu, że nie podają zasobów per konto można mieć podejrzenia :)

Jeśli twój wordpress robi coś wiecej, to każda z firm, która nie podaje jawnie zasobów itd.. będzie działała w modelu kórnika, dopóki im nie "rezasz" zasobów, to będzie cacy, jak przekroczysz w ich mniemianiu średnią, to ci wyślą email, że twój wordpress przekracza zasoby (nie podając najczęsciej jakie lub zasoby "cpu", referencji na ich stronie nie ma więc nie ma do czego porównać).

 

"Każda strona oferuje co innego, ma inne zasady i nie chce się naciąć na dodatkowe koszty ... dlatego proszę o pomoc, która strona," co do tego, to wątpie, żeby komuś się chciało czytać ich całe regulaminy, niestety musisz zrobić to sam i wyciągnąć wnioski. A polecam przeczytać bo jak widzisz choćby "nielimitowany transfer" w ofercie, to już powinna ci się czerwona lampka zapalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×