Skocz do zawartości

Historia edycji

mysmo

mysmo

Ok, dzięki, nie wpadłbym na to, żeby przez stronę ovh to zamawiać, szukałem bezpośrednio w panelu i jedyne co mi pasowało to zakładka hosting i tam w konfiguracji jest certyfikat SSL->operacje->zamów...

Zmieniłem wpisy w strefie DNS, dostałem e-mail, że jest aktywne ale teraz jak mam skierować to na zewnętrzny hosting w Sunrise? bo rozumiem, że nie mogę tego zrobić tak jak do tej pory w Serwery DNS domeny tylko muszę zmienić widniejący tam IP na IP serwera hostingu? Jeśli to zrobię, to nadal będę mógł korzystać z poczty w ovh? bo teraz ten numer, który widnieje w Sunrise kieruje do webmail ovh.

mysmo

mysmo

Ok, dzięki, nie wpadłbym na to, żeby przez stronę ovh to zamawiać, szukałem bezpośrednio w panelu i jedyne co mi pasowało to zakładka hosting i tam w konfiguracji jest certyfikat SSL->operacje->zamów...

Zmieniłem wpisy w strefie DNS, dostałem e-mail, że jest aktywne ale teraz jak mam skierować to na zewnętrzny hosting w Sunrise? bo rozumiem, że nie mogę tego zrobić tak jak do tej pory w Serwery DNS domeny?

mysmo

mysmo

Ok, dzięki, nie wpadłbym na to, żeby przez stronę ovh to zamawiać, szukałem bezpośrednio w panelu i jedyne co mi pasowało to zakładka hosting i tam w konfiguracji jest certyfikat SSL-?operacje->Zamów...

Zmieniłem wpisy w strefie DNS, dostałem e-mail, że jest aktywne ale teraz jak mam skierować to na zewnętrzny hosting w Sunrise? bo rozumiem, że nie mogę tego zrobić tak jak do tej pory w Serwery DNS domeny?

mysmo

mysmo

Ok, dzięki, nie wpadłbym na to, żeby przez stronę ovh to zamawiać, szukałem bezpośrednio w panelu i jedynie co mi pasowało to zakładka hosting i tam w konfiguracji jest certyfikat SSL-?operacje->Zamów...

Zmieniłem wpisy w strefie DNS, dostałem e-mail, że jest aktywne ale teraz jak mam skierować to na zewnętrzny hosting w Sunrise? bo rozumiem, że nie mogę tego zrobić tak jak do tej pory w Serwery DNS domeny?

×