Skocz do zawartości
nazwa.pl

[oferta pracy] Młodszy Administrator Systemów Linux

Polecane posty

logo.jpg

Firma nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen, świadczenia usług hostingowych i VPS. To także lider w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają i przyspieszają rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie. Nazwa.pl to partner NASK oraz EURid i jedyny polski rejestrator, który posiada akredytację ICANN, umożliwiającą rejestrację domen globalnych bez pośredników. W ciągu 20 lat istnienia firmy z usług nazwa.pl skorzystało już 1 000 000 klientów, rejestrując 3 500 000 domen i uruchamiając 500 000 usług hostingowych.

Osiągnięcie tego sukcesu było możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu, ludzi tworzących nazwa.pl, których wspólną cechą jest pasja pozwalająca każdego dnia rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby Klientów. Od samego początku działalności firmy to właśnie Klienci są główną motywacją do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferowanych przez nas usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji, łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji Klient – usługodawca.

Młodszy Administrator Systemów Linux
Miejsce pracy: Rzeszów

Szukamy młodszego Admina, który dobrze odnajduje się w systemie Linux. Jeśli szybko się uczysz i masz choć roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, nie wahaj się i aplikuj!

Dlaczego my?

  • pełna wyzwań praca w przyjaznej atmosferze
  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia, m.in. szkolenie produktowe
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowa o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
  • komfortowe biuro w  Rzeszowie
  • stałe podnoszenie kompetencji przez udział w szkoleniach
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • pakiet atrakcyjnych benefitów (dofinansowanie do pakietu sportowego oraz prywatnej opieki medycznej)
  • kalendarz imprez firmowych
  •  zniżki na usługi nazwa.pl oraz wiele więcej… (m.in. pakiet startowy, imprezy integracyjne, upominki okolicznościowe dla pracowników oraz ich dzieci itd.)

Kogo poszukujemy?

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w administrowaniu systemem Linux i możesz pochwalić się jego znajomością praktyczną na poziomie podstawowym
  • znasz podstawy zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP oraz zagadnień switchingu/routingu (OSPF/BGP4)
  • konfigurowałeś serwer WWW, SMTP, FTP, SQL, DNS
  • pisałeś skrypty w Bashu, Pythonie lub Perlu
  • samodzielne rozwiązywanie problemów nie jest dla Ciebie straszne (zawsze można liczyć na pomoc zespołu)

Jakie będą Twoje zadania?

  • pomoc przy instalacji, konfiguracji i administracji systemami operacyjnymi
  • rozwiązywanie problemów napływających do działu
  • pomoc w tworzeniu dokumentacji technicznej wdrażanych rozwiązań
  • prowadzenie monitoringu systemów IT

Spotkanie rekrutacyjne może być przeprowadzone w Krakowie lub Rzeszowie.

Podoba Ci się taka perspektywa? Aplikuj!

Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku aplikowania lub na adres: praca@nazwa.pl z tematem wiadomości:

Młodszy Administrator Systemów Linux – WHT”.

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji".

Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, proszone są o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu.

medale.jpg

Link to postu
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.