Skocz do zawartości
slapio25

[POSZUKUJE NA WCZORAJ] Konto Reseller z włączonym oversellingiem cPanel najnowszy soft

Polecane posty

Witam,

Poszukuje na wczoraj, konta reseller jak w temacie z włączonym oversellingiem, support na mrugnięcie, konkretne firmy, panel cPanel, przestrzeń na start 10GB, cena miesiąc, darmowy test 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

"support na mrugnięcie" - zapłacisz conajmniej 100-150 zł miesięcznie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, l3szcz napisał:

"support na mrugnięcie" - zapłacisz conajmniej 100-150 zł miesięcznie? :)

To chyba w firmie, która ma jednego klienta. Generalnie na resellerze nie musisz mieć supportu "na mrugnięcie", ale w przypadku awarii jest to koniecznie.

Większość resellerów masz już w opcji pre-setup, więc generalnie delegujesz domenę, ustawiasz pakiety i jest gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Irku, to akurat jest pewne ale widzisz chodzi mi o te wymogi. Zapytalem sie ile jest w stanie zapłacić bo ciekawi mnie to czy rzeczywiście byłby w stanie ponieść takie koszty przy takich wymaganiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda firma bazuje na swoich zasadach, więc firma ustawi ceny za którą klient jest w stanie zapłacić. Klient wybiera cenę do swojego budżetu, niestety może to być kosztem jakości.

Support na zawołanie, to jednak nie w tej cenie, są pewne widełki czasowe, no chyba, że mam klienta który płaci naprawdę dużą kasę, wtedy jest to już na innej umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Dlatego też zapytałem by się orientacyjnie dowiedzieć jakie może ponieść koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszty są różne w każdej firmie, także trudno tu pisać o konkretnych kosztach. Z tego co się orientuje to godzina administracji w Polsce kosztuje 150 złotych, więc jak ktoś chce kogoś na zawołanie, to chyba od tej ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Wszystko zależy od tego jak się ceni administrator. Niektórzy biorą 150 zł a niektórzy 40-50 zł (potem ewentualnie zwiększając cenę). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×