Skocz do zawartości
gabrys20

Nasze góry vs. góry w SŁowacji

Polecane posty

Od dawna nurtuje mnie pytanie gdzie jechać w góry. Czy nasze Tatry są atrakcyjniejsze od gór na Słowacji? Jeśli byliście w Słowacji, to uprzejmie proszę napiszcie swoje zdanie. Warto, czy nie warto? Osobiście wolę polskie góry ale jeśli na Słowacji jest lepiej, to z chęcią udam się na następny sezon właśnie tam. CO Was przekonuje do wyprawy na Słowację? Powodem są ceny, atrakcje, a może chęć zobaczenia czegoś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlaki na Słowacji nie są tak zapełnione ludźmi jak w PL, ceny po stronie Słowackiej nie są ani trochę atrakcyjne, bo płacisz w EUR. Najlepszy plan wycieczki to na Podhalu znaleźć nocleg i łazić po Polsko-Słowackich tatrach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każde po za Zakopanem. Np : Kluszkowce , Nidzica  itp. - Zakopanem to komercją trąci. - Mówię to ja człowiek z tamtego terenu.  Dolina popradu jest też warta uwagi 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast w miasta, lepiej wybrać się na szlak. Dolina Kościeliska nie jest trudna a zarazem piękna ^_^ Co do słowackich ścieżek to prawda, rzadko można kogoś spotkać i nie płaci się za bilet (nie wiem jak teraz). Ważne, by zrobić sobie ubezpieczenie.

Edytowano przez olek94 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×