Skocz do zawartości
Wackos20

Wiosna - czas grillowania

Polecane posty

Nareszcie wiosna - czas grillowania z przyjaciółmi i spotkań na łonie natury. Osobiście nie mogłem doczekać się tego okresu, gdyż coroczna tradycją jest grillowanie z przyjaciółmi i wspólne spędzanie nie rzadko aktywnie czasu. Grillujecie? Uprzejmie proszę napiszcie jak wiosna spędzacie czas wolny z znajomymi, przyjaciółmi? Gdzie wybieracie się i czy aktywny wypoczynek nie jest Wam obcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy czas to ten spęczony na rowerze. U mnie w mieście wybudowali kilka tras enduro i można fajnie pośmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje grillowanie to głównie nad jeziorem lub u znajomych. Karkóweczka jak najbardziej, aż palce lizać. Niestety tegoroczną Majówkę spędzę poza miejscem zamieszkania i nie będzie grilla, ale za to będzie ognisko z kiełbaskami i pieczonymi ziemniaczkami w skórce. Pamiętacie jak z dzieciństwie paliło się ognisko i piekło kiełbaski? Do tej pory mi to zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Ja po prostu zaczynam instalować gentoo i kładę na procesorze soczysty stek za 9,99 z Biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o jednorazowych grillach? Dla mnie to bajka i później szybko się sprząta. Najbardziej smakuje mi karkówka :lol: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi najbardziej smakuje kiełbasa śląska, kaszanka i karkówka, o ile nie jest zbyt tłusta :) Kurczaczkiem też nie pogardzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2019 o 22:37, muran napisał:

niedługo majówka ;)

chcesz szpadel za odkopanie tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×