Skocz do zawartości
AdminForum

Nowa odsłona WebHostingTalk.pl i WHT.pl

Polecane posty

Szanowni Użytkownicy forum WebHostingTalk.pl i portalu WHT.pl ,

forum i portal są przestrzenią, która żyje właśnie dzięki Wam - zaangażowanym użytkownikom. Merytoryczna dyskusja, ciekawe wątki i aktywni użytkownicy od lat tworzą społeczność, której forum WebHostingTalk.pl i portal WHT.pl są przestrzenią do niezależnej wymiany spostrzeżeń i opinii. Forum i portal to także miejsca, w których publikowany jest niezależny ranking dotyczący rynku domen. Top100.wht.pl to jedyny w Polsce ranking badający ilość domen utrzymywanych przez firmy hostingowe, posiadający informację o ponad 90% zarejestrowanych nazwach.

Przestrzeń forum, tak jak usługi hostingowe, musi iść z duchem czasu, dlatego przedstawiamy Wam nową odsłonę forum WebHostingTalk.pl i portalu WHT.pl dostosowaną do współczesnych standardów funkcjonowania przestrzeni swobodnej wypowiedzi dla profesjonalistów i pasjonatów. Zmiany objęły aktualizację funkcjonalności forum i portalu oraz ich szatę graficzną. Dzięki nowym możliwościom tematy, które cieszą się dużym zainteresowaniem, będą automatycznie oznaczane, jako "gorące" i wyświetlane na pasku bocznym podkreślając ich wagę. Poprzez aktualizację oprogramowania zarówno forum, jak i portal, będą działały znaczenie sprawniej. Zmianie uległy funkcjonalności rankingu Top100.wht.pl. Użytkownicy będą mogli sprawdzić gdzie dany dostawca posiada swoje serwery oraz jaki ma poziom niezawodności SLA badany dla strony głównej każdego z dostawców. Dane na temat niezawodności określane są przez zewnętrzną, niezależną firmę Monit24.pl.

Zachęcamy Was wszystkich do zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami. Jeżeli macie ciekawe sugestie lub chcielibyście podzielić się spostrzeżeniami zapraszamy do kontaktu z administratorem forum pod adresem email: kontakt@wht.pl

Do zobaczenia na WebHostingTalk.pl i WHT.pl

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×