Skocz do zawartości
madej

Odebrane benefity - Google Adwords w nazwa.pl DRAMAT!

Polecane posty

Dokonując wyboru - firmy hostingowej biorę pod uwagę poza parametrami technicznymi również benefity. W nazwa.pl zamówiłem kilkanaście serwerów i otrzymałem do nich zgodnie z regulaminem benefity w postaci voucherów do Google Adwords, dziś zalogowałem się do konta i zauważyłem, że nazwa.pl jednostronnie zmieniło zasady i odebrało mi przyznany benefit - straszne chamstwo! Czuje się oszukany! Dzwoniłem do tych papudraków, ale oczywiście na infolinii nikt nic nie wie i mam pisać w tej sprawie maila.

Dramat - czyli odebranie jednego z elementów promocji już po zakupie. Straszne to jest!

Dodać należy, że nazwa.pl usunęła regulamin promocji Google Adwords - czyli gdy klikam Regulamin promocji Kuponów AdWords to nic się nie otwiera.

Nie spotkałem się dotąd z takim kantem.

Edytowano przez madej (zobacz historię edycji)

madej, odnośnik do wspomnianego przez Ciebie "Regulaminu promocji Kuponów AdWords" (https://www.nazwa.pl/fileadmin/nazwa/Regulaminy/Regulamin_promocji_Kupon_AdWords_nazwa.pl.pdf) jest aktywny i odsyła do dokumentu: Regulamin_promocji_Kupon_AdWords_nazwa.pl.pdf. W związku z czym prosimy o weryfikację ustawień przeglądarki, z której korzystasz lub sprawdzenie w innej.

Nie spotkaliśmy się do chwili obecnej z podobnym przypadkiem, dlatego też prosimy Cię o podanie w wiadomości prywatnej loginu do przedmiotowego Panelu Klienta, celem weryfikacji opisanej sytuacji.

Tak, teraz regulamin działa. Sprawdziłem dziś 6 kont w nazwa.pl i wszędzie zniknęly vouchery - np. w koncie jednym 09.03.18 miałem 3 niewykorzystane vouchery, wykorzystałem 1 - dziś widzę tylko ten 1 wykorzystany, pozostałe 2 zniknęły.

Mój mail z Wami Re: Benefity za serwer - [EED-IFYGV-099]

Na 1 09.03.18 z podanych kont miałem 3 strony voucherów, z czego część wykorzystanych - zostały tylko wykorzystane.

Na 2gim koncie miałem 3 niewykorzytane vouchery z czego 09.03 wykorzystałem 1 i zostały 2 - dziś jest tylko ten wykorzystany

Edytowano przez madej (zobacz historię edycji)

Po 12 godzinach od zgłoszenia, taka oto odpowiedź:

Witam,

dziękujemy za wiadomość, Pana zgłoszenie jest obecnie weryfikowane proszę oczekiwać na wiadomość zwrotną.

W międzyczasie poprosiłem kilka osób o sprawdzenie swoich kont i wszyscy mają dokładnie te samą sytuację, czyli benefity zostały im odebrane mimo, że wcześniej benefity zostały im przyznane po opłaceniu faktury.

Dziękujemy za informację , dalsza korespondencja prowadzona jest w kanale obsługiwanym przez Dział Obsługi Klienta.

Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta wspomnianych przez Ciebie innych Użytkowników naszych usług, którzy mają podobną sytuację.

benefity dziś wróciły ale tylko na 2 moich kontach które wskazałem w mailu. Zobaczymy jak będzie z innymi kontami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się