Skocz do zawartości
moflik

ownCloud / Nextcloud - błąd podczas usuwania pliku

Polecane posty

Witam,

próba usunięcia niektórych plików kończy się błędem. Po prostu komunikat błąd podczas usuwania pliku. Zarówno na web jak i w kliencie pod Windows. Dzieje się to w folderach udostępnionych publicznie (w innych nie stwierdziłem). Jak to ugryźć, znaleźć powód?

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj w .htaccess lub w konfiguracji serwera WWW taki wpis:

 

<Limit GET POST OPTIONS PROPFIND>
Order allow,deny
Allow from all
</Limit>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc

 

Logi w nextcloud.log i logi klienta Windows :)

 

Jak je wyciągnąć?

 

 

Dodaj w .htaccess lub w konfiguracji serwera WWW taki wpis:

 

<Limit GET POST OPTIONS PROPFIND>
Order allow,deny
Allow from all
</Limit>

 

W którym? W głównym folderze co jest Nextcloud czy w data czy w innym?


A jeszcze przy okazji, gdyby ktoś był tak miły i pomógł, bo całkowicie nie wiem co z tym zrobić, mimo czytania dokumentacji.

Nextcloud siedzi na hostingu w Nazwa.

Mam takie errory:

 

Niektóre pliki nie przeszły sprawdzania spójności. Dalsze informacje jak to naprawić mogą być znalezione w naszej dokumentacji. (Lista niepoprawnych plików... / Skanowanie ponowne…)

 

Nagłówek HTTP "Strict-Transport-Security" nie jest ustawiony na przynajmniej "15552000" sekund. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zalecamy ustawienie HSTS tak jak opisaliśmy to w naszych wskazówkach dotyczących bezpieczeństwa.

 

Nie skonfigurowano pamięci cache. Jeśli to możliwe skonfiguruj pamięć cache, aby zwiększyć wydajność. Więcej informacji można znaleźć w naszej dokumentacji.

 

PHP OPcache nie jest prawidłowo skonfigurowany Dla lepszej wydajności zalecamy użycie następujących ustawień w php.ini:
opcache.enable=1
opcache.enable_cli=1
opcache.interned_strings_buffer=8
opcache.max_accelerated_files=10000
opcache.memory_consumption=128
opcache.save_comments=1
opcache.revalidate_freq=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagłówek HTTP "Strict-Transport-Security" nie jest ustawiony na przynajmniej "15552000" sekund. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zalecamy ustawienie HSTS tak jak opisaliśmy to w naszych wskazówkach dotyczących bezpieczeństwa.

 

Nie skonfigurowano pamięci cache. Jeśli to możliwe skonfiguruj pamięć cache, aby zwiększyć wydajność. Więcej informacji można znaleźć w naszej dokumentacji.

 

PHP OPcache nie jest prawidłowo skonfigurowany Dla lepszej wydajności zalecamy użycie następujących ustawień w php.ini:

opcache.enable=1

opcache.enable_cli=1

opcache.interned_strings_buffer=8

opcache.max_accelerated_files=10000

opcache.memory_consumption=128

opcache.save_comments=1

opcache.revalidate_freq=1

Jedynie mogę podejrzewać że jesteś na panelu Plesk ale mogę się mylić. Dodaj do pliku .htaccess w folderze głównym

<IfModule mod_headers.c>
      Header always set Strict-Transport-Security "max-age=15768000; includeSubDomains; preload"
</IfModule>

A tu masz na temat opcache (EN):

 

https://help.nextcloud.com/t/php-opcache-not-correctly/12925/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×