Skocz do zawartości

Historia edycji

Zyroskop

Zyroskop

Dnia 3.08.2018 o 01:33, semtak napisał:

Jeżeli jest SSH to ostatnio przy dużych serwerach używam MC i fajnie to idzie...

Witam dzieki za pomocne info! w wolnej chwili sprawdze to MC

ale na dzis dzialam mocno juz comendami w SSH i na VPsach, ale mam klientow na sharedach wiec cyrki i kombinacje to standard i raczej sie nie zapowiada, aby szybko sie to zmienilo ;/ na szczescie wieksza wiedza (scrypty + SSH) sporo daje w omijaniu podkladanych klod pod nogi klientowi.

 

Pozdrawiam!

Zyroskop

Zyroskop

Dnia 3.08.2018 o 01:33, semtak napisał:

Jeżeli jest SSH to ostatnio przy dużych serwerach używam MC i fajnie to idzie...

Witam dzieki za pomocne info! w wolnej chwili sprawdze to MC

ale na dzis dzialam mocno juz comendami w SSH i na VPsach, ale mam klientow na sharedach wiec cyrki i kombinacje to standard i raczej sie nie zapowiada, aby szybko sie to zmienilo ;/ nawet w SSH comendach juz motaja przyklad potrafia przypisywac inne zmienne danej comendzie ;/ i pozniej wciskac kit, ze to dla bezpieczenstwa lub wytyczne pod ich autorska przerobke softu...na szczescie wieksza wiedza (scrypty + SSH) sporo daje w omijaniu podkladanych klod pod nogi klientowi.

 

Pozdrawiam!

 

Pozdrawiam

Zyroskop

Zyroskop

Dnia 3.08.2018 o 01:33, semtak napisał:

Jeżeli jest SSH to ostatnio przy dużych serwerach używam MC i fajnie to idzie...

Witam dzieki za pomocne info! w wolnej chwili sprawdze to MC

ale na dzis dzialam mocno juz comendami w SSH i na VPsach, ale mam klientow na sharedach wiec cyrki i kombinacje to standard i raczej sie nie zapowiada, aby szybko sie to zmienilo ;/ na szczescie wieksza wiedza (scrypty + SSH) sporo daje w omijaniu podkladanych klod pod nogi klientowi.

 

Pozdrawiam!

 

Pozdrawiam

×