Skocz do zawartości
kyo

migracja z linuxpl.com - propozycje

Polecane posty

Witajcie,

 

Od lutego 2009 jestem klientem linuxpl.com. Z ich usługami było róznie, ale generalnie OK. Nawet poleciłem ich paru osobom. W pewnym momencie zaczeli odstawać parametrami (mała pojemność, brak SSD) ale zawsze zostawałem z nimi na kolejny rok, bo widziałem, że cena też jest konkurencyjna i nie mają limitów na podpięte domeny adresy mailowe czy bazy MySQL.

 

Niestety, obecna faktura to podwyżka o prawie 100% (z 40zł na 79zł - ceny netto). Skoro stracili "przewagę cenową" to czas poszukać alternatywy. Zwłaszcza, że nie obsługują Let's Encrypt, a w dzisiejszych czasach by się przydał jakiś podstawowy HTTPS.

 

Mam kilka domenek z prostymi sitami, do niektórych subdomeny, parenascie adresów pocztowych(ale skrzynki prawie puste), do tej pory 5GB powieżchni mi wystarczało.

 

Fajnie jakby nowy operator oferował Let's Encrypt.

 

Co polecacie? Myślałem o MyDevil ale zwłaszcza w pierwszym roku mają dość drogo.

Jak zmienię operatora to planuję zostać z nim na kilka lat.

 

 

#edit - widzę, że napisałem posta w złym działe - prośba do Moderatora o przeniesienie do odpowiedniego.

Przepraszam za problem.

 

Edytowano przez kyo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o MyDevil ale zwłaszcza w pierwszym roku mają dość drogo.

 

mam u nich hosting i jestem w miarę zadowolony.

Szukaj kodów rabatowych, a odnawiaj na promocjach, wtedy wychodzi tak samo jak u innych cenowo :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×