Skocz do zawartości
MarekOfficial

Serwer VPS dla programisty - pomoc w doborze oferty

Polecane posty

Witam :-)

Jest to mój pierwszy post, chociaż przeglądam forum od dawna. Pomimo mnogości tematów nie jestem jednak w stanie zdecydować się na coś konkretnego.

 

Potrzebuję serwer VPS (bądź dedykowany, jeśli tak uznacie) na którym będę w stanie postawić kilka rzeczy:

- system kontroli wersji kodów źródłowych oprogramowania

- system zarządzania projektami

- ok. 10 stron opartych na WordPressie o niewielkiej ilości odwiedzin (każda po kilka dziennie)

- jedną prostą grę (front-end + back-end + baza danych), na którą codziennie wchodzi ok. kilkuset osób (nie ma zbyt dużo grafik, filmików)

 

Ponieważ projektami webowymi zajmuję się pobocznie, używałem już różnych tanich rozwiązań od Mintshost.pl, Nazwa.pl oraz Ovh.com, jednak nie byłem z nich jakoś specjalnie zadowolony (szczególnie z pierwszych dwóch). Ovh głównie zdenerwowało mnie ostatnio często pojawiającymi się awariami (poza tą rozdmuchaną sprawą mieli kilka mniejszych), ale nadal jeszcze posiadam od nich VPS SSD 3, jednak myślę, że przydałoby się coś odrobinę lepszego z powodu gry, która cały czas się rozwija.

Przede wszystkim chciałbym, aby serwer nie mulił tak, jak wydają mi się przymulać te VPSy oraz żeby spokojnie wystarczył na moje potrzeby.

 

Jeśli nie możecie niczego konkretnego polecić na forum, to prosiłbym chociaż o jakieś prywatne wiadomości.

 

Z góry wielkie dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mogę polecić hetzner'a jeśli o to chodzi ewentualnie zobacz webh.pl (wiem często ich polecam) ale jeszcze nie miałem jakiś wielkich problemów z nimi - pod moje zapotrzebowanie naprawdę świetnie się sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko po co dedyk dla 10 wordpressów, gita i jednej apki ?

 

Dobry VPS w zupełności wystarczy... jak chcesz uzyskać porady jaki najlepiej i z jakiej konkretnej firmy to zapraszam na forum rootnode gdzie można przedstawiać oferty...bo tutaj po przejęciu przez nazwe prawie nic nie można :)

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×