Skocz do zawartości

Polecane posty

Siemanko wszystkim.

 

Szukam VPS

 

CPU: ~2.4 GHz moze być więcej

RAM: 4 GB

SSD: 45 GB/HDD: 45 GB

Transfer no limit

Anty ddos

system Centos


mam konto na mintshost od 2lat i w tym roku odchodzę.

szukam czegoś podobnego ale nie w cenie 600zł rocznie

interesuje mnie coś w cenie max 400zł rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś ofertę Webh.pl? Samemu miałem u nich kilka serwerów i nic złego nie jestem wstanie powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odp już patrzę :-)

 

rocznie wychodzi 540zł

12tb miesięcznie powinno byc ok, szkoda tylko że dysk jest aż tak spory.

pamięć procka mnie nie zadowala.

 

Masz może inne propozycje?

 

Edytowano przez lordzik112 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TikTalik.com? Swego czasu mieli ciekawe oferty + stawka godzinowa oraz co do webh.pl polecam skontaktować się, support naprawdę przyjemny i może przygotują dla Ciebie ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zapraszamy do nas https://www.statnet.pl/vps Zwróć uwagę na usługę: VPS-4GB-SSD, która w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom. Przy płatności rocznej oferujemy ciekawe rabaty. Napisz do nas na maila kontakt@statnet.pl i powołaj się na forum wht a przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@statnet

 

Jakiś czas temu otrzymałem polecenie od znajomego. Czy mają Państwo w swojej ofercie dalej wsparcie administratora (w przypadku większych projektów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@HvK

 

Zapewniamy wsparcie administratora zarówno dla małych jak i dużych projektów. Rozwiązania dla małych projektów oparte jest zazwyczaj o jeden lub dwa serwery. W przypadku projektów o większej skali przygotowujemy konfigurację pod indywidualne wymagania klienta. Bardzo często pracujemy z klientami, dla których liczą się:

 

1) niezawodność działania - zapewniamy je dzięki rozproszeniu geograficznemu usług

2) wydajność z możliwością skalowania horyzontalnego - zapewniamy je dzięki zastosowaniu load balancera, który rozkłada ruch równomiernie na serwery aplikacyjne i baz danych

 

Zapraszam do kontaktu na adres kontakt@statnet.pl - po zapoznaniu się z wymaganiami na pewno będziemy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×