Skocz do zawartości
Vieworld

[SZUKAM] Hosting Litespeed pod WP za ~350zł

Polecane posty

Witam,

 

do tej pory nieprzerwanie korzystałem z usług Linuxpl przez kilka lat, jednakże ostatnio zostali wciągnięci przez H88, ja od dłuższego czasu biję się z przekraczaniem pojemności dysku 16GB i chciałem zmienić usługę na wyższą... na co dzień moje konto służy jako hosting 3 stron internetowych opartych na dużej ilości zdjęć (branża foto) i chciałem zmienić Apache na Litespeed by wszystko chodziło szybciej i tutaj mam schody bo do wyboru:

  • Hosting SSD + Litespeed + SSD 5GB = 250zł/rok
    (bez możliwość zwiększenia limitu dysku, mogę jedynie wykupić np. 5 kont po 250zł każde i połączyć w jedno co jest dla mnie czymś.. słabym.. delikatnie mówiąc)
  • Hosting WPRO + Litespeed + SATA Enterprise (RAID10) 100GB = 500zł/rok

Umowa mi się kończy za miesiąc, więc mam trochę czasu jeszcze... Próbuję coś wynegocjować u nich, ale po wstępnej rozmowie widzę, że łatwo nie będzie.. Z tego co widzę, polecany jest Mzone.uk - jednak tutaj support z tego co widzę odpowiada w ciągu 24h i mimo, że serwery są w Polsce to pomoc jest realizowana w języku angielskim.

 

  1. Najbardziej mi zależy na wsparciu technicznym. Zawsze ceniłem sobie pomoc ze strony Linuxa przez gg lub teraz przez czat na stronie i problemy rowiązywałem od ręki w ciągu godziny...
  2. Czy ktoś może polecić coś z min. 30GB dyskiem będącego z Litespeed'em i ewentualnie opartego na dyskach SSD?
  3. Jak się ma hosting w pełni na SSD vs taki gdzie tylko bazy danych są na SSD a reszta na HDD? Czy to w ogóle jest potrzebne i nie wystarczy sam LS? Nie potrzebuję Bóg wie czego, po prostu utrzymuję 3 strony swoje na serwerze + czasem robię stronę na WP u siebie zanim ją przeniosę do klienta...

EDIT:

 

Ważna jeszcze sprawa, aby hosting nie miał problemów z formularzem np. Contact Form 7 - o ile na futurehost i linuxpl nie ma problemów z działaniem tej wtyczki, to na home.pl jak również nazwa.pl pamiętam, że zawsze miałem problemy i albo działało albo nie i support nie potrafił mi z tym pomóc ani inne wtyczki jak "SMTP Mail"...

 

 

Z góry dziękuję za pomoc,
A.

Edytowano przez Vieworld (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysyłanie e-maili na home.pl działa bez problemów trzeba tylko skonfigurować odpowiednio plugin (chociażby na Twoim koncie musi istnieć konto e-mail o tym samym adresie z którego wysyłasz formularze).

 

polecać na tym forum chyba cały czas nie można innych firm niż ta która jest właścicielem tego forum ale możesz poszukać alternatywnego forum gdzie na pewni Ci wszyscy z miła chęcią pomogą i doradzą ( rootnode czy coś takiego :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...no właśnie założyłem po długim czasie nowe konto bo tamto było na nieaktywny e-mail i nie mogłem się zalogować i się zastanawiałem co tu taka cisza.. :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×