Skocz do zawartości
bartekpl

serwer vps w OVH pod serwer gier.

Polecane posty

witam, czy ktoś ma vpsy lub serwer dedykowany w OVH mógłby ktoś pożyczyć mi taki serwer na 2-3 dni do testowania ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiechłem... serwera dedykowanego nikt ci nie pożyczy ze względu na koszta utrzymania tych 2-3 dni a no i po testach przydałoby zrobić reinstalację bo nie wiadomo co byś nawyczyniał. A koszt VPS'a na miesiąc nie jest niczym ogromnym, ot zjesz przez miesiąc dwa kebaby mniej. Może nie na OVH ale masz tu link i nie denerwuj ludzi.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny sie znalazl aruba jest slabizna :D


lokalizacja na aruba cloud wskazuje ukraina a nie PL po wykonaniu testow z pingami serwer wywala polowe graczy po 5 minutach oraz nie ma stabilnosci bo ciagle serwer cofa sie lub laguje albo zacina albo wywala ;) pozdrawiam aruba to syf odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że założyłeś debilny wątek obok którego nie mogłem przejść obojętnie to jeszcze zgrywasz eksperta co wie lepiej.

Odpowiedź jest prosta - nikt ci nic nie da za darmo, no chyba że rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam że mogę przeznaczyć na to budżet od 50-100 zł :)


nic nie wspominałem ze za darmo oczywiście że za pieniądze nie ma nic za darmo :D


noto pozostaje mi jedynie Vipower ;) czy lepiej OVH pod serwer gier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak masz kasę to jaki widzisz problem by samemu kupić miesiąc VPS'a na OVH i testować?

Jakością na pewno nie będziesz zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH wymaga skan dowodu osobistego i bóg wie czego ;) żeby jeszcze coś do domu przychodziło dlatego lepiej wolę się upewnić od kogoś na OVH kto udostępni VPS do testów nawet na 3 dni, waham się jeszcze nad tym Vipower


Vipower będzie najlepsze od OVH ? jak myślisz kto wygra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt że coraz więcej firm zaczyna lubić politykę KYC.

Jak widzę to na vipower górują VPS'y na OpenVZ gdzie super stabilności z samego faktu że to OpenVZ nie dostaniesz a za KVM strasznie drogo sobie cenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisałem na live chacie z nimi że Open VZ będzie idealny do serwera gier z dyskami SSD


to według ciebie co lepiej wybrać OVH czy Vipower ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wszystko zależy od tego czy lub jak bardzo oversell'ują swoje serwery.

Ale summa summarum KVM zawsze będzie lepsze od OpenVZ więc OVH ma się na tym polu lepiej.

Edytowano przez Vescer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki ;) czyli radzisz mi kupić na vipower KVM zamiast Open VZ ? bo tak naprawde nie ma sensu mintshosta,bizneshosta, hitme,home,nazwa itp itd to wszystko słabizna ;) miałem nawet astrovm oraz webh i też nie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×