Skocz do zawartości
lantan Grzegorz Czerwiński

Windows 10 Kaspersky Intrernet Security 17 problem z cygwin

Polecane posty

Mam następujący kłopot, może ktoś już to przerabiał.

Kaspersky Internet Security 17 w dramatyczny sposób spowalnia działanie jakichkolwiek skryptów bash działających w cygwin, do tego stopnia że muszą go wyłączyć na czas ich działania.

Żadne próby dodawania wykluczeń nie dały pozytywnych rezultatów.

Czy mogę jeszcze cokolwiek zrobić poza pożegnaniem się z Kaspersky ?

 

Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie i pomysły na rozwiązanie problemu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Miałem podobny problem z Kaspersky, ale on akurat spowalniał mi działanie stron www (bardzo długie ładowanie) i co ciekawe tylko na hostingach od jednego operatora. Na innych hostingach/serwerach te same strony działały płynnie.

 

Na początku jak pracowałem na serwerach u tego operatora to na ten czas wyłączałem Kasperskiego, ale ile tak można :D Więc napisałem do nich, podesłali mi jakiś program do analizy samego działania ich programu na moim PC + krótka instrukcja. Wysłałem im raport, oni odesłali mi tylko informację, że mam ręcznie zaktualizować Kasperskiego

 

Sam Kasperski się nie aktualizuje do najnowszej wersji więc trzeba to robić ręcznie. Aktualizacja i problem znikł. Sprawdź może u Ciebie będzie to samo, a jak nie to napisz do nich może Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !

 

Faktycznie, wymusiłem aktualizację do wersji 2018 i wygląda na to że problem zniknął.

Wcześniej odinstalowywałem starą wersję i był problem z licencją, wystarczyło nadinstalować na działającą wersję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×