Skocz do zawartości
PiciuU

Potrzebna pomoc ze zmianą serwerów dns

Polecane posty

Witam, posiadam u hekko.pl serwer VPS oraz hosting www na który skierowana jest cała domena, tak samo serwery dns które są pod hosting. Chciałbym "przenieść" to na VPS, jednak nie jestem w 100% pewny czy dobry tok myślenia obrałem.

 

Czy jest tu jakaś osoba która mogłaby się ze mną skontaktować poprzez prywatną wiadomość, tam podałbym szczegóły.

Najlepiej by było jakby była to osoba, która korzystała już z usług hekko, ale nie jest to wymagane.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale po co tak kombinujesz nie lepiej napisać do hekko, jesteś ich klientem to z pewnością Ci pomogą bo to o co prosisz jest proste jak drut ;)

 

Pozdrawiam

Michał Lovemyweb.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale po co tak kombinujesz nie lepiej napisać do hekko, jesteś ich klientem to z pewnością Ci pomogą bo to o co prosisz jest proste jak drut ;)

 

Pozdrawiam

Michał Lovemyweb.net

Oczywiście, pisałem do nich natomiast dostałem niesatysfakcjonującą odpowiedź, a dokładniej dostałem linka którego już czytałem i nie odpowiada na moje "problemy" oraz informacje, że mając vps powinienem znać jego podstawy. Dlatego stwierdziłem, że wolę poszukać odpowiedzi u kogoś kto się na tym zna i mógłbym przeprowadzić z nim w miarę ciągłą konwersację aniżeli czekać kilka godzin na kolejne to odpowiedzi od supportu.

Powiem jeszcze że w żaden sposób nie sugeruję jakoby support hekko był słaby, jest pomocny i można niemalże zawsze na niego liczyć ale tutaj, jak sam mówisz, sprawa jest prosta więc też nie chcę ponownie do nich pisać i zajmować czas.

Edytowano przez PiciuU (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby przenieść domenę na VPS a za tym idzie pewnie stronę www oraz pocztę. To wszystko trzeba skonfigurować i wątpię żeby ktoś przeprowadzał Cię z tym krok po kroku ponieważ tego trochę jest. Sam się bawiłem VPS kilka lat temu i można znaleźć mnóstwo informacji na ten temat dzięki którym wszystko przeniesiesz dobrze ewentualnie zastanów się nad instalacją ISPConfig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×