Skocz do zawartości
damtox

Hosting pod prymitywny katalog firm lub vps+ip

Polecane posty

Witam,

Potrzebuję tani hosting. Interesuje mnie jak największą ilość tanich hostingow. Stawiam zaplecze SEO i nie interesuje mnie seohosting. Może ktoś może zaoferować coś od siebie? Jak tak to interesuje mnie duża ilość różnorodnych adresów IP, różne strefy DNS lub możliwość ustawienia własnych DNSow, PHP 5.6, MySQL 5.6 minimum. Kolokacja najlepiej PL. Może być Vps tylko że tylko z panelem i pełnym wsparciem jak na hostingu. Oferty można składać tutaj lub na email firmy Damtox.pl

Ps. Wiadomość tworzona na w telefonie a więc za błędy przepraszam. Coś nie e dodałem to tutaj pytać.

Edytowano przez damtox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety na forum nie można dawać ofert z wyjątkiem działów do tego przeznaczonych, oferty pewnie dostaniesz na PW, ewentualnie zajrzyj do działu Giełda, tam masz oferty firm. Teraz przed świętami możesz pewnie złapać jakąś promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to widzę, że sporo mnie ominęło. Zawsze nie było z tym problemu. Zakładałem temat i życie szło, a tutaj teraz widzę, że jakieś rygory. Chyba trzeba zmienić podwórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecić Ci mogę jakikolwiek hosting www , strona nie jest jakas skomplikowany wiec i hosting nie musi byc wygórowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×