Skocz do zawartości
backshift

Hosting i połączenie z inną domeną.

Polecane posty

Witam.
Nie wiem czy dobry tytuł dałem, ale też nie mam pojęcia jak to inaczej wytłumaczyć.

Otóż mam wykupiony hostung na domenę xxxxxx.pl ale że go w pełni nie wykorzystuję to chciałbym po prostu wrzucić sobie rzeczy które będą wyświetlane na stronie xyz.pl
Czy coś takiego jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie masz ten hosting ;) Ale zazwyczaj w ramach 1 konta hostingowego można dodać więcej niż 1 domenę. U nas nie ma takich limitów, więc na 1 koncie hostingowym może Pan mieć dowolną ilość domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na hostingu dodajesz nową domenę i potem ustawiasz DNS'y z tego hostingu dla tej domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie konta hostingowe posiadają możliwość podpięcia większej ilości domen.

Po szczegóły polecam udać się do oferty posiadanego hostingu, lub do kontaktu z pomocą techniczną, która na pewno udzieli wyjaśnień w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie konta hostingowe posiadają możliwość podpięcia większej ilości domen.

Po szczegóły polecam udać się do oferty posiadanego hostingu, lub do kontaktu z pomocą techniczną, która na pewno udzieli wyjaśnień w tej kwestii.

Zdecydowanie masz rację. Też tak pomyślałem ze pewnie nie mam jakiejś opcji, nie oszukujmy się za takie pieniądze nie można mieć wszystkiego. Ale wasze podpowiedzi były pomocne.

 

Proszę tylko jeszcze nie zamykać tego wątku, chce rozwiązać problem i napisać co i jak by ktoś w przyszłości nie pytał tysiąc któryś raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×